Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Günün ilk yarısında başınızı kaşıyacak vakit bulamadan oradan oraya koşabilirsiniz. İşlerinize başlamasına başlıyor fakat istikrarlı olamıyorsunuz. Sanki işe başlamak işi bitirmek gibi geliyor size. Ama böyle olmamalı. Yukarıda belirtildiği gibi belki de kendinizi yeterli bulmamanızdan kaynaklanıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Bugün kendinizi çok sağlıksız ve yorgun hissedeceksiniz. Sürekli dinlenmeye ihtiyaç duyacaksınız. Bu ruh haliniz sebebiyle bugün evden çıkmayı hiç istemeyebilirsiniz. Günü zihinsel faaliyetlerinize ya da dinlenmeye ayırmak için fursat kollamakla geçireceksiniz. Bu akşam ailenizle birlikte bir davete katılabilirsiniz. Orada tanışacağınız bazı kimseler sinirlerinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Kartınız Kudret... Hükmetmek ve duygularınızı dışa yansıtmak istemeniz konusunda sınırlı olmanız gerekiyor. Kendinizi yüzleşmek için zorlamayın. Çok yönlü düşünmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Aşk ve sevgi uğruna yollara düşebileceğiniz bir gündesiniz. Bu duygunun insanı ruhsal olarak büyüten taraflarını keşfetmek elinizde. Kalbinizin sesini dinlemek sizi canlı tutmaya yarayacak. Gözlerinizi kapatmazsanız duygusal anlamda güzel deneyimler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Haftaya eğlenceli ve keyifli başlıyorsunuz. Ancak ayın boşlukta olmasından dolayı kendinizi ne kadar etkili ifade etseniz de talepleriniz karşınızdaki kişilerce duyulmayabilir. Akşam planlarınızda ertelemeler olabilir. Öğleden sonra ise önceliğiniz işiniz olacak. Özellikle çalışma arkadaşlarınızın durumları ile daha ilgili olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Yapmanız gerekli olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Becerikli, yeteneklisiniz, ama girişkenliğiniz biraz uçlarda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Parasal durumunuzla ilgili yeni teklifler alabilirsiniz yapacağınız anlaşmalara dikkat etmek zorundasınız ve iyice düşündükten sonra karar vermelisiniz. Parasal açıdan rahat olacaksınız yine de.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Tanığı olduğunuz bir gelişme sizi yanlış değerlendirmelere sevk edebiliyor. Daha derinlemesine değerlendirmeniz, bambaşka sonuçlara varmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed