Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Aşk ve flörtlerde rekabet konulu olaylar kafanızı karıştıracak noktaya gelebilir. Kendinizi bazı konularda daha net bir şekilde ifade etmeniz gerekebilir. Yine kariyer yaşantınızda sizi geçmek isteyen ve sizin başarılarınızı çekemeyen bazı insanlar sizi taklit etme yoluna gidebilirler. Bu konuda onlara kızmaktansa aksine mutlu olmalısınız. Çünkü herkes üzerine düşen görevi yapmaktadır. Sizler ne kadar başarılı olursanız emin olun karşınızda başarınızı çekemeyen o kadar da insan olacaktır. Bu yüzden başarı sizi hiçbir zaman korkutmasın. Bu sayede gerçek dostlarınızı bulmanız mümkün gözüküyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mart 2018)
Bugün sevdikleriniz ve ailenizle ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir. İçinize dönük olmanız diğer konulara sabırsızlıkla yaklaşmanıza yol açabilir. Sevdiklerinizin güven isteğinize cevap vermeleri sizi mutlu edebilir. Bu sayede kendinizi rahatça ifade edebilir, bunun sonuçlarını uzun vaadede görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
AŞK: Gereksiz işlerle uğraşarakpartnerinizden uzak kalıyorsunuz.Sizin ona karşı olan zaafınızıböylece gizlebiliyorsunuz. Aşkkonusunda şanslısınız amadeğerlendirme beceriniz yok.PARA: İyiyi kötüden ayırmayazaman bulamadan, önünüze gelen her teklifideğerlendirmeye uğraşıyorsunuz. Mevcut olanişlerinizle uğraşmak sizler için çok daha hayırlı.SAĞLIK: Kendinizi hastalıklara karşı korumayıbiliyorsunuz ki sağlığınızda sorun olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Ailevi bir konudan dolayı tartışmalara açık bir gündesiniz. karşınızdaki kişinin sizin kadar hassas olmasını beklemeyin. Dışarıdan bakınca belki siz de onlara o kadar duyarlı görünmüyorsunuzdur. Hiç kırıcı olmadan olayların sizde ne his uyandırdığını anlatmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mart 2018)
İş hayatınızda sizi önemli yerlere getirecek görüşmeler yapılıyor. Bunlardan yakında haberdar olacaksınız. Çalışmanızla başarı sağlıyor ve ödülü hak ediyorsunuz. Bugün aşk ve iş yaşamınız umutlarla dolu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mart 2018)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileğiniz bir gündesiniz ve beklentilerinizde aksaklıklar ortaya çıkabilir. Harcamalarınızda dikkatli olacaksınız ve uzun vadeli planlar yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mart 2018)
Olayların gelişimi yeterince hızlı olmayabilir. Kesin bir karar almadan önce biraz daha beklemeli ve sonuçları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed