Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Sizi engellemeye çalışan veya önünüzde duran kişileri bertaraf etmeniz gerekebilir. Fiziksel anlamda size iyi gelecek aktivitelerle uğraşabilirsiniz. Planlı ve disiplinli haliniz karşı karşıya olduğunuz rekabetçi ortamları en iyi şekilde yönetmenizi sağlayabilir. Paranızı ve değerli şeylerinizi koruyun. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, geçmişten gelen değerler ve ülke konuları ön planda gün boyu. Duygusal ve birbirimize karşı anlayışlıyız. Dün yazdığım yeni aşkları, ilişkilerde canlandırıcı planları, konuşmaları, iltifat, hediye ve şımarmayı destekleyen her başlığı ilgilendiren alanların ön planda olduğu günlerdeyiz. Olumlu ilişkiler kurabilir, yaratıcılık gerektiren işlerde(dekorasyon, estetik, moda, sanat, kozmetik v.b) kendimizi gösterebilir veya bu tarz işlere zaman ayırabiliriz. İş birlikleri, ortalıklar ve evlilikler açısından da yapıcı günler. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Parlak bir dönemdesiniz ama bunun hiç farkında değilmiş gibi davranıyorsunuz. Özel yaşamınıza ayırdığınız zaman ve enerjiyi dostlarınızdan ve işinizden esirgiyorsunuz. Ben merkezci davranmanız eleştirilere neden oluyor. Bugün yine kendinize dönük olduğunuz bir gün olabilir. Oysa yaşamınızdaki gelişmeler biraz çevrenizle ilgilenmenizi zorunlu kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
İnsanlara karşı oldukça samimidavranıyorsunuz. Size güvenebileceklerine inanıyor ve sizi seviyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Eşinizle önemli konuşmalar yapabilirsiniz bugün. Sıradan günlük sohbetlerin yerine sevinç ve sıkıntıların paylaşabileceği dolu dolu olanlarını koyun. Birbirinizi sözlerin ardındaki manalarda kalpten anlama şansınız yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Artık daha fazla sorumluluk almanız gereken gelişmeler var. Planlarınızı yenilemeli etkinliğinizi ortaya koymalısınız. Aile içi ilişkiler açısından gerginlik yaratan konularla meşgul olabilirsiniz. Aynı zamanda yerleşimle ilgili değişim aradığınız bu süreç sizi zorlayacaktır. Bu nedenle elinizdeki maddi kaynakları daha temkinli sarf etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Bugünlerde çok önemli ikili görüşmeleriniz olabilir. İlişkileriniz hoşluk içinde. Bu hoş çalışma ortamından yeterince yararlanabilir, eve çok daha moralli dönebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Yaşadığınız aşktan veya aileyle ilgili bir konudan dolayı duygusal anlamda düş kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu durum sizin içinize kapanmanıza neden olacak ve içinizde arkanıza bakmadan her şeyi bırakıp gitme arzusu yükselecek. Önemsemeniz gereken iş görüşmeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Yakında para içerikli kent dışı yolculuklarınız olabilir. Kendinize yönelik harcamalarınızı, sadece kendinizin inandığı gerekçelerle savunma altına almaya çalışmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Güç elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed