Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Bugün önünüze sizi çok memnun edecek bir fırsat çıkabilir. Bunun için biraz uğraşmanız ve çabalamanız gerekiyor. Ancak yıldızların üzerinizdeki etkileri nedeniyle aniden sıkılıp, herşeyi yüzüstü bırakmanız gibi bir tehlikede var. Olayları yüzüstü bırakma eğiliminde olmanızın sebebi fiziksel yorgunluklarınız da olabilir. Çok önem verdiğiniz kimseleri ya da önemli noktalarda bulunan kimseleri sözlerinizle etkilemeye gayret etmelisiniz. Onlara hak vermeniz, fikirlerini desteklemeniz ve biraz pohpohlamak yerinde olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Yaşantınızda aktif olmak ve göz önünde bulunmak isteyebileceğiniz bir gün. Sezgilerinzin yüksek oluşu, başarıya nerede ulaşabileceğinizi görmenize yardımcı olabilir. Yabancı ortamlarla iletişiminizin yoğun olabileceği bugün, sürpriz ziyaretlere açıksınız. Sağlığınızla ilgili bir takım sorunları halletmek için harekete geçebileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Partnerinizle düşünce farklılığınız olmasına rağmen, birbirinizi düşünmeden de yapamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Size ümit bağlayanlar her hareketinizi dikkatle izliyor. Ağzınızdan çıkacak en ufak bir sözü dahi uygulamaya geçiriyorlar. Bu sebeple elinizden gelenin fazlasını yaparak onları hayal kırıklığına uğratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Bir takım duygusal hassasiyetler sizi yıpratabilir. Girişimlerinizin test edildiği bu dönem daha fazla çaba içinde olmanız gerekecek. Eldeki kaynaklarla ilgili sorunları artık daha ciddi boyutta düşünmelisiniz. Güvenliğinizi ilgilendiren uğraşlar ise sıkıntı yaratmaya devam ediyor. İş hayatını ilgilendiren sorumluluklar karşısında daha ilgili ve duyarlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Bu sıralar riskli denemeleriniz olabilir. Kendinizi geliştirme uğraşlarınızda bazen cesaretinizden, verebileceğinden fazlasını istiyorsunuz. Bazı görüşmelerde kulağınızı bükecek olanlar iyi niyet taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Yaşadığınız aşktan veya aileyle ilgili bir konudan dolayı duygusal anlamda düş kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu durum sizin içinize kapanmanıza neden olacak ve içinizde arkanıza bakmadan her şeyi bırakıp gitme arzusu yükselecek. Önemsemeniz gereken iş görüşmeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Para durumunuzda kayda değer bir gelişme olmayacak. Her zamanki gibi acil ihtiyaçlarınızın yanında alış-veriş yapmak için de fırsat bulacaksınız. Eğitimle ilgili bir takım harcamalarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Sevdiğiniz kişiyle birlikte planlar yapabilir ve geleceğe yönelik hedefler belirleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed