Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Bugün kendinizi fazlaca alışveriş tutkusu içinde görebilir ve hiç hesap yapmadan anlık heveslerle hareket edebilirsiniz. Fakat ödemelerinizi yaparken çok dikkatli olmalı yanlış yerlere yanlış miktarlarda ödemeler yapmamalısınız. Yine hiç beklemediğiniz bir yerden bir haber alabilir ve kutlama organizasyonlarına katılabilirsiniz. Bu toplantıda eski dostlardan biri ile karşılaşmanız da olası bir durumdur. Geçmişteki bir dostunuzla karşılaşmak sizi bir anda eskilere ve eski yaşanmışlıklara götürebilir ve organizasyondan çok mutlu bir şekilde ayrılabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2018)
Yakın bir geçmişte, size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz soğukluk, bugün pişmanlık yaratabilir ve bunu onarmaya çalışabilirsiniz. O, geçmiş tavrınızı soğuk ve mesafeli olduğunuz için değil, basit yanlış anlamalarla gösterdiğinizi kavramaya çok açık görünüyor. Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma çabası içine gireceksiniz. Sonuç, umutlu görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
AŞK: Etrafınızdaki herşeyin güzelgözükmesini istiyor ve gün boyudağınıklıktan kaçınıyorsunuz.Partnerinizle gideceğiniz birkonser size iyi gelecek.PARA: Özellikle de ekipçalışmaları size iyi gelecek. Zirayalnız kalmaktan hiç hoşlanmıyorsunuz.Duygusallığınızı bugün işinize karıştırmayın.SAĞLIK: Bugün renginiz solmuş gibi görünüyor.Titreme nöbetleri ile yüzünüz bembeyaz kalacak.Vitamin ilaçları kullanmayı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Güçlü mantığınız her şeyi çabuk çözdüğü için hiç kimsenin size karışmasına izin vermiyorsunuz. Bugün eski dostlarınızla yapacağınız görüşmelerde geçmiş günlerin özlemini giderebilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki sorunlar için olayları kendi haline bırakmanızda yarar var. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Enerjiniz ve moraliniz yükseliyor. Bugün bütün vaktinizi kendinize ayırmak isteyebilirsiniz. Sağlığınız kadar keyiflerinizi de gözeteceksiniz. Hemen masaj ve kuaför randevusu almak isteyebilirsiniz. Özellikle alışverişten sizi uzak tutmak mümkün olmayacak. Paranızı su gibi harcama eğilimindesiniz. Bu kadar hesapsız davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2018)
Uzun zamandır çelişki yaşadığınız iş arkadaşınız sizin bütün iyi niyetli yaklaşımlarınıza kapalı görünüyor. Bununla ilgili destekleriniz olabilir. Yeni arayışlar için, iyi bir zamanlama değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2018)
Sizde bulunan emanet bir paradan bir an önce kurtulmak istiyorsunuz. Harcamalarınızı daha ne kadar kısacağınızı şaşırmış durumdasınız. Para idaresini biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2018)
Biri size ısrarla yakınlık gösteriyor. Bu yakınlığa sevinmeden önce biraz beklemeniz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde bunun bir çıkar yakınlaşması olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed