Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2021)
İlişkilerde, yeni kimselerle tanışmalar veya bağlantılar görülebilir veya yaşanabilir. Böyle biri varsa, küçük tatil ayrılıkları olacaktır yani mektuplar ve seyahatler ön planda olabilir. Ama genelde, Yay veya Boğa burcundan birisi ile olan bir ilişkiniz sizi zor duruma düşürebilir. Sansınızı iyi kullanın. Bu arada sizden kaynaklanmasa da maddi zararlara da küçük çapta da olsa aç olmamalı. Karşıt cins ilişkilerinde engelleyici etkiler altında olacaksınız. Olayların gerçek nedenlerini iyice araştırın, anlayın ve hatta çözüm yollarını öngörün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2021)
Son zamanlarda sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız çok özel birinin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. Düşüncelerinizdeki bir netliği, bazı konuları abartarak ve bazı yetersiz kişilerin etkisinde kalarak bulandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2021)
AŞK: Karşı cinste aradığınız herşeyin partnerinizde olduğunainanıyorsunuz. Böylece onun sizeolan güven duygularını bugün çokdaha fazla kazanacaksınız. Çekicive ilginç kişiliğiniz onundikkatini çekiyor.İŞ: Yeni tanıştığınız kişilere çabuk kanıyorsunuz.Bu işinizden çok fazla uzaklaşmanıza nedenoluyor. Oysa tecrübeli kişilere kulak vermelisiniz.SAĞLIK: Ufak yaralanmalar başınıza dertaçmamalı. Hemen müdahale etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2021)
Tanıdık, bildik yerler bugün size iyi gelmeyecek. Eğer mutlu olmak istiyorsanız hiç denemediğiniz bir şeyi yapın, gitmediğiniz ancak deli gibi merak ettiğiniz bir yere gidin. Heyecanınızı doyuracak enerjiye sahipsiniz bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2021)
Ay'ın burcunuzdaki yolculuğu size canlılık ve heves getirmekte. Son derece yaratıcı olacağınız bu günlerde gündeminiz oldukça dolu. Kişisel konularınıza hakim olacağınız çok net görünüyor. Ayrıca yurt dışı bağlantılı konularda akıcı gelişmeler hayatınıza girecek. Evde yaşanan sorunlar karşısında daha sağduyulu ve sakin olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2021)
Bir çekişmeniz var gibi ve bu sizin genel iş ilişkilerinizi de etkilemeye çok elverişli bir çekişme. Dikkati olmalısınız. Günlük yaşanan problemlerle, iş hayatınızı en temel problem olarak görmemeli, sağduyunuzu ön plana çıkartmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2021)
Bazen duyguları, hayatın birçok engellemesine karşın, her şeyin önüne almak gerekebilir. Belki başkaları yüzünden belki de kendi yetersizliklerinizi ve sınırlarınızı kabul etmekte zorlandığınız için, sizi sabırlı olmaya zorlayan mesleki bir sürecin içinde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2021)
Bu konularda duygusallığa fazlaca açık bir dönemdesiniz. Alınganlıklar sizi kolayca kırıp dökücü yapabiliyor. Önümüzdeki günler içinde para konularıyla ilgili pişmanlıklara ve eleştirilere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2021)
Bazı istekleriniz var ve bu isteklerinizin hiç birisi olmayacak şeyler değil ama siz yeterince kararlı değilsiniz ve yakın zamanda hayatınızda herhangi bir değişiklik görünmüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed