Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Değişime direnmek yerine, değişimi kucaklamak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Bilinmedik ya da alışılmadık şeylerle karşılaşmanız, bu şeylerin zamanla rutin hayatınızın bir parçası haline dönüşemeyeceği anlamına gelmiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Gezegenlerin olumlu desteklerini üzerinizden çekmeleri ile bugün bazı işlerinizin ters gittiğini görerek üzüleceksiniz. Özellikle duygusal ilişkinizde anlayışsızlıkla karşılaşmanız olasılığı var. İkili ilişkilerde bazı münakaşalar yapabilir ,dargınlıklar yaşayabilirsiniz. Sakarlığınız nedeniyle ufak tefek kazalara neden olabilirsiniz. Daha dikkatli ve sabırlı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Kartınız Günaha Çağrı... Bugünlerde kalabalık ortamlara çok fazla giriyor ve mutluluğunuzu bir kat daha arttırıyorsunuz. Birilerinin dedikodularından yılıp, pes etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Evinizle ilgili bir konu yüzünden işte kendinizi kısıtlanmış hissedeceksiniz. Aynı zamanda, iş çevrenizden güçlü birinin kariyerinizle ilgili size vereceği destek, bugün hayatınızı kolaylaştıracak. Ev ya da ailenizle ilgili bir konuda alacağınız risk ise size olumlu olarak geri dönecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Özel hayatınız ve evliliğinizle ilgili sorumluluklar öne çıkıyor. Birtakım duygusal huzursuzluklar olsa da, sizi bilinçli olmaya iten gelişmelerden fayda sağlayabilirsiniz. Ortaklıklaşa işlerin getirdiği yenilenmeler ise zorlu bir süreçten geçmekte. Biriken endişeler ve korkuların arttığı bu dönem akışta kalmalı, yeni hazırlıklara yönelme kararlılığı göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Bugün işbirlikleri konusunda isteksiz bir tavır içinde olabilirsiniz. Eşiniz ve ortağınızla birbirinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Sorunlarınızı büyütme eğiliminizin yüksek olacağı görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
İşinizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınızla yanlış anlamalar nedeniyle bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, sorunları büyütmeyin. Parasal harcamalarınızda sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Bugün kaynaklarınızı düzenlemek için çaba sarfedebileceğiniz görülüyor. Kendiniz ve sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Kendinize uygun yatırımlar seçmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Son günlerdeki hareketliliğiniz çevrenizdeki nitelikli insan sayısını arttırabilir. Ama sosyal yaşamınızı hareketlendirme isteğinizde çok mantıklı zamanlamalar yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed