Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Bugün özel ilişkilerinizde durumu hep alttan alan taraf olmak ve ilişki bozulmasın diye elinizden gelen her türlü gayreti göstermek sizi bunaltabilir ve içsel anlamda kendinizi suçlayabilirsiniz. Gerçekten yaptığınız şeyin hatalı olduğunu düşünüyorsanız bir an önce bu durumdan vazgeçmelisiniz. Çünkü bir müddet sonra zaten ipler kendiliğinden kopacaktır. İlişkilerde kendiniz olmaya devam edin. Başkasının görmek istediği şekle bürünmeyin. Bırakın sizi siz olduğunuz için sevsinler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Sosyal yönünüzün çok güçlü olabileceği bugün, neşeli ortamlara girebilir, sevdiklerinizle eğlenme fırsatı bulabilirsiniz. Venüs, sağlık konusunda gerekli önlemleri almanızı hatırlatırken güzellik ve bakım için uygun bir zamanda bulunduğunuza dikkat çekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Kendinize verdiğiniz bazı sözleri bugün yerine getirmeye başlayacaksınız. Son günlerde aldığınız fazla kilolardan dolayı canınız oldukça sıkkın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Bugün eşinizle fikir ayrılığı yaşarsanız ya anlamaya çalışın ya da laf dalaşına hiç bulaşmayın. Evin enerjisinde kimsenin kendi fikrinden vazgeçmek istemeyeceği bir hava olabilir. Kasten kırmayı amaçlayan söylemlere dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Ortak hedefler etrafında toplanacağınız faaliyetler içindesiniz. Artık dışadönük olmaya çalışmalı yeni organizasyonlara yakın durmalısınız. Daha büyük bir topluluğun parçası olmak adına çaba göstermeniz gerekebilir. İçinde bulunduğunuz gruplarda yaşanan sancılı süreç bu şekilde aşılacaktır. Arkadaşlıklar ve kişisel girişimler açısından destekleyici fırsatlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Hem temponuzu düşürmemeli, hem de çevrenize dikkat etmelisiniz. Çalışkanlığınız ve işinizdeki başarınız çevrenizce takdir ediliyor. Ama bu durum sizi rahatlatmamalı, çünkü işinizin doğasında rekabet var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Paylaşmacısınız. İleriki günlerde bazı düşüncelerinizi değiştireceğiniz bir para haberiniz olacak. Sınırlı yaşama becerinizde, sınırları belli oranlarda genişletme ihtiyacına girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Nisan 2018)
Yeni tanışıklılıkları, kalıcı arkadaşlıklara döndürmede problem yaşayabiliyorsunuz. Dün bir, bugün iki denilen ilişkilerde çok erken müdahaleleriniz, eleştirileriniz oluyor. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed