Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Sosyal medya ve yakın çevre iletişimlerinde gizli kalması gereken konuların açığa çıkması sizi bir hayli üzebilir. Söylemlerinizin arkasında durmalı, hesabını veremeyeceğiniz işlere kalkışmamalısınız. Eğer sonradan üzülmek istemiyorsanız attığınız her adıma dikkat etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Sağlığınız konusunda çok dikkatsizsiniz. Bu yüzden soğuk algınlığı gibi sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Bunun dışında boyun ya da eklem ağrısı gibi sorunlar yaşamanız muhtemel. Bugün sağlık problemleriniz sebebiyle bazı işlerinizi ve randevularınızı iptal etmek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Kartınız Enerji... Her şeyin kendi istediğiniz doğrultuda olmasını beklemeniz çok yanlış. Enerjinizi sizin için gereksiz olan kişilere harcamamanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Kararlarınızı uygulayacak ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Sahip olduğunuz her şeyin kıymetini bilecek, bu nedenle takdir edileceksiniz. Aşk hayatınıza çeki düzen vermenizin artık zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Sizi her açıdan huzursuz eden konularla ilgilenmeniz gerekecek. Finansal konuların getirdiği yüklere dikkat etmeli, önlemci olmalısınız. Ortak yatırım planlarınız ise risk taşımakta. Bu konuda kaynaklarınızı zorlayan gelişmeleri dikkate almanızda fayda var. Yakın duygusal ilişkiler açısından huzursuzluk yaratan kontrol dışı gelişmelerden etkilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Titiz çalışma anlayışınız bazı arkadaşlarınızda onlara az güven duyduğunuz duygusu uyandırıyor. İyi bir arşivcisiniz. Bilirkişilerin verdiği, doğru olması çok muhtemel bilgiler bile arşivinize başvurmanızı engellemiyor. Bir bilgi yetmezliği bir aksamaya yol açtı. telafisi size düşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Maddi ataklarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yakın çevrenizle olan iletişimin boyutları beklenmedik bir şekilde değişime uğrayabilir. Ticari ilişkilerinizden kazançlı çıkmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Kendinizi savunduğunuz meşru koşullarınızı, sert çıkışlarla yitirebilirsiniz. Dikkatli tavırlar göstermeniz gereken günler içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed