Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Bazı konularda gereğinden fazla baskı uygulamamaya çalışmanız gereken birkaç gün. Finansal konulardaki diyaloglar ve görüşmeler hızlanırken, kazançlarınızın, gelirlerinizin ya da karlı alışverişlerin de artacağı bir dönem(sadece 9 eylül civarı dikkat etmek lazım).
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Bugün genel olarak rahat ve huzurlu bir gün sizi bekliyor. Fakat kişisel kaprislerinizi aşk hayatınıza taşımanız ilişkiniz için olumsuz olabilir.<br>Bugün genel olarak rahat ve huzurlu bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızdan birinin yardım isteğine olumlu cevap verebilir, gün içinde onun işlerinin bir kısmı ile meşgul olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmakta zorlanacağınız bugün sakin ve sıradan geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Rekabetiniz arttıkça içinizde öfke hissi yükseliyor. Ancak emeklerinizin karşılığını alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Özel paylaşımlar ve hislerin ifadesi açısından elverişli bir gün. Sizi anlayan, ciddiye alan ve en önemlisi saygı duyduğunu belli eden insanlar varsa etrafınızda acısıyla tatlısıyla dertleşmek için bir fırsat yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Bugün dönüşüm ve finans konularında hareketlilik gözüküyor. Ortaklıklarınızı güçlendireceksiniz. Ancak ortak para durumlarıyla ilgili fedakarlık yapma eğiliminde olabilirsiniz. Maddi konularda kahramanca tutumlarınızdan vazgeçmelisiniz. Biraz uyanık olun. Aile yatırımlarınıza öncelik verebilir, diğer işlerinizi biraz ihmal edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Çok umut bağladığınız bazı projeleriniz şu günlerde kısmen de olsa yüzünüzü güldürecek. İş yaşamınızda kader birliği yaptığınız arkadaşınızın çabaları gözlerinizi yaşartıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Sevgilinize hissettiğiniz duygularda karmaşa yaşıyor olabilirsiniz. Sorunları kendi içinizde yaşamak yerine, karşılıklı konuşarak çözmek için gayret gösterin. İlişkinizin geleceği açısından olayları iyi çözümlemekte fayda var. İş ilişkilerinizde belli edilmeden birileri tarafından sınanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Toplu bir parayla alakalı görüşmeler söz konusu. Bu ilişkide belirleyici olma çabalarınız olumlu sonuç verecek. Yatırım konularındaki gözü karalığınızı, şu sıralar dizginlemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Dünyadaki adaleti sağlamak tek başınıza sizin göreviniz değil. Yalnız kaldıkça ödeyecek bedeliniz büyük olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed