Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Başkalarıyla ilişki kurma çabasında olacaksınız. Onların size karşı gösterdikleri anlayış ise oldukça fazla. daha çok şansınızı zorlamamalısınız. Birlikte olduğunuz kimsenin de ailevi sorunları sona erecektir. Geçen haftaların yorgunluğunu ve bitkinliğini üzerinizde hissedeceksiniz. Bununla beraber bedensel açıdan daha iyi bir döneme girdiğinizi söyleyebilirim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olabilir. Alacağınız bir haberle harekete geçip, sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Hareketli ve heyecanlı günlerin eşiğindesiniz. Bunun gereğini yerine gerektirecek enerji sizde fazlasıyla var. Üstelik pek çok kişiden de destek göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Kartınız Su... Normalden fazla hayal kurarak sıkıntılarınızın bir anda temizleneceğini düşünürseniz yanılmış olabilirsiniz. Ağır ama zinde hareket edin. Acelecilik size göre değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Ruhsal çalışmalardan, ibadet, yoga, meditasyon gibi şeylerden fayda alabileceğiniz bir gün. Zihninizi susturup gönlünüzden geçenleri dinleyin. Hem bireysel hem de diğer insanlarla paylaşacağınız zamanlar keyif verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Hassas bir dönemden geçiyorsunuz. Ortaklaşa işlerin getirdiği sorumluluklar, evliliğinizle ilgili artan baskılar sizi yorabilir. Katı davranışlar her açıdan çözümsüzlük yaratacaktır. Tüm ilişkilerinizin değişen şartlardan etkilendiği bu dönem yapıcı olmanız gerek. Yeni öneriler alacağınız bu dönemi daha iyi değerlendirebilir, istikrar sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2021)
İşinizi çok seviyorsunuz ama hayatta işten başka şeyler de olduğunu bilin. İşinizle ilgili bir çalışmanızın ödülünü yakında alacaksınız. Bu arada başkalarının da işini yüklenmekten kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Zemin ve zaman yeniliklere, değişikliklere elverişli değil! İşleriniz bugünlerde biraz karmaşık gibi. Ortak iş yaptığınız bir kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız. Para konularında da yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz. Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Size yönelik bir ilgiyi fark etmeniz gerekiyor. Yaşamınızda köklü değişimler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed