Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Hangi cinsiyetten olursanız olun bayanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Onlara karşı ters konuşmalara eğilimlisiniz ve hatta siz de bayansanız bir dostunuzla bozuşabilirsiniz. Diğer alanlarda aşırı derecede şanslısınız ve her işiniz kendiliğinden yürüyebilir ancak üzerinizde otorite sahibi olan kimselerle bazı anlaşmazlıklarınız da olabilir. Özellikle Patron, baba ve benzeri önemli kişilerden gelen engellemelere hedef olabilirsiniz. Dikkatinizi herhangi bir konuya odaklayabilmeniz oldukça zordur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuz var, onu uğurlayacaksınız. Bu size aylar gibi gelecek kısa bir ayrılık. Yolcunuz da hayatınızda çok özel yeri olan biri.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Kartınız Gerçek... Bugün birçok şeye hevesleniyor ama vazgeçiyorsunuz. Bir yönünüz dikkat çekmek için çabalıyor gibi davranıyorsunuz. Bu konuda kendinizi kısıtlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Maddi yatırım yapanlar gayrimenkul harici projelere yönelmelidir. Kısa vadeli kâr yerine ileriye dönük düşünmeleri onların yararına olacaktır. Eşinize güzel süprizler yapmak için uygun bir dönemde bulunuyorsunuz. Fazla kilolarınızdan kurtulmanızın zamanı geldi de geçiyor bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Enerjinizin ve ışıltınızın yükseldiği güzel bir gündesiniz. Ancak bugün çok sık kararsızlık yaşayabilirsiniz. Alış veriş sırasında iki güzel seçenek arasında kalabilir, hangi akşam davetine evet diyeceğinize bir türlü karar veremeyebilirsiniz. Aynı çifte durum aşk konuları içinde geçerli olabilir. Kesin olan tek şey harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiği olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Bugün çalışmalarınıza ara vermeden devam edeceğiniz ve daha çok istikrarlı hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapmaktan çok elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileğiniz bir gündesiniz ve beklentilerinizde aksaklıklar ortaya çıkabilir. Harcamalarınızda dikkatli olacaksınız ve uzun vadeli planlar yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
İyi niyetli biri oluşunuz, size yönelik bazı planlı davranışları görmenizi engelleyebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed