Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Biraz hayal kurabilir ve biraz da romantik olabilirsiniz. Bir deneyin, bu bir zaaf sayılmaz, değil mi? Satın alınacak bütün hoş şeylere aşırı ilginiz size belki de gereksiz harcamalar yapmaya itecektir. Bugün karşılaşacağınız işlerde hemen ileri atılmanız ve daha sonra çoşkunuzu yitirirerek kendinizi ortada kalmış gibi hissetmeniz doğaldır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Bugünlerde birtakım şans denemeleriniz, birtakım problemleri getirebilir. İstismara açık konulara eğilimli tarafınızı denetlemeniz yararlı olacak. Son zamanlarda cesaretinizi sınar gibi, fazla elemeden yaptığınız seçimler sizi zora sokabilir. Kendinizi yetersiz bulduğunuz konularda bir denge gibi görüp koruduğunuz ilişkiler size zarar veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Partnerinizle ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Yaptığınız en ufak hatanın bile aklından çıkmadığını unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Evlilerin, dolunay ile birlikte çocuklarla ilgili konular yorucu nitelikte gündeminde olabilir. Uğraşmaları çözüm üretmeleri gereken konular çocuklarıyla ilgili ya da onlarla olan ilişkilerini düzenlemek adına olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Sizi sosyal açıdan hareketli kılan konular sürüyor. Geleceğe yönelik beklentilerini ise canlılık kazanacak. Gün ortasına kadar hayata daha iyimser bakabilirsiniz. Sonraki süreçlerde bazı içe dönüşler söz konusu. Kendinizi gereksiz endişelerden korumaya çalışmalısınız. Akışta kalmanız gereken meseleler sizi engelleyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Para ve şöhrete olan hırsınız iş hayatınızda ulaşmak istediğiniz noktayı engelleyebilir. Biraz daha sakin ve sistematik adımlarla ilerlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Önemli kararlar verme durumundasınız. Güvendiğiniz birilerine danışmanızda yarar olacak. Ödemeler ve alacaklar arasındaki dengeleri oturtmakta biraz geç kalmış gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Özel bir konudaki rahatsızlığınızın süreklilik göstermemesi sizi gevşetmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed