Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Hedeflerinizin yaratabileceği endişelerin sizi olumsuz olarak etkileyebileceğini belirtmek gerek. Sakin ve mantıklı tutumlarınızı korumanız, istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olabilir. Yemeklerinizde de dikkatli olmalısınız çünkü aşırı yeme eğilimleriniz olabilir. Farkında olmadan her zamankinden fazla yiyerek rahatsızlanmanız mümkündür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Bu akşam bir toplulukla yemekte olacak ve unutamayacağınız saatler geçireceksiniz. Yeni dostluklar kurmak hoşunuza gidiyor. Herkes sizin yeniliklere çok açık biri olduğunuzun farkında. Düşüncelerini sizinle paylaşmak isteyenlerin sayısı çoğalıyor. Uzak bir akrabanız sizden büyük olmasına rağmen size akıl danışmak istiyor. Seve seve destek olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Uzlaşma yöntemi uygulayarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Oysa bazı arkadaş veya aile bireylerinizden biriyle çok defa sıkıntı yaşadınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Cesur ve kendinden emin bir havanız olacak. Özellikle bir şey söylemenize ya da yapmanıza gerek kalmadan da bu etkiyi bırakacaksınız insanlar üzerinde. Bu durumda isteklerinize “hayır” demeyi akıllarından bile geçirmeyecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Son dönemde yaptığınız hazırlıkların üzerinden geçmek ve kişisel disiplini elden bırakmamak gerekiyor. Günlük rutinlerin ağırlığı, planladığınız organize işler açısından tempolu bir gün olabilir. Beraber çalıştığınız kişilerden destek aramak yerine elinizi taşın altına koymanız gerek. Yeteneklerinizi dönüştürdüğünüz bu dönemde başarılarınızın görünmesini beklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden bugünlerde haberler alabilirsiniz. İş yorgunluğunuz, işlerdeki sürpriz yığılmalar karşısında yeterince yoğunlaşmanızı engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Yaşadığınız ilişkiyle ilgili eksik kalmış bazı şeylerin varlığı, günden güne kendini hissettiriyor. Karşılıklı beslenen güvensizlikler açık tartışmaları getirebilir. Bazı kararlara zorlanabilirsiniz. Bu zorlamalar karşısında iradi tavırlar, sizi olumsuz etkilenmelerden kurtaracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Kabul etmekte zorlanacağınız bir teklif, sizi oldukça duygulandıracak. Satın alma işlerinde biraz yüzü yumuşak görünüyorsunuz. Bu anlamdaki güvensizlikler, pek haksız görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Gocunduğunuz bazı duyumların fazla ciddi alınmayacak şeyler olduğu düşünülüyor. Bu düşünce doğrultusunda yeni değerlendirmeler içine girmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed