Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Ailenizi ilgilendiren ortak konularda bireyler arasında fikir ayrılığı ve çatışmalar yaşanabilir özellikle akrabalar arasında bazı konular yanlış anlaşılabilir. Buna meydan vermemek için iletişim dilinde daha net cümleler kullanmak yanlış anlamanın önüne geçebilir. Bugün düşündüklerinizi söylerken yapıcı olmaya ve özellikle düşünmeden konuşmamaya gayret edelim.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Akraba türü ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Bu konularda hassas olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız. Bu şekilde, yeni tanışmalarda inatçı ve sabit görüşlü bir görüntü vermekten kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Mantığınız sayesinde her şeyin olumlu yönde geliştiğini göreceksiniz. Aşk hayatınız güzel bir haberle hareketlenecek. Fikirlerinizi uygulayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Her işinizin olumlu gideceği, başarınızın yoğun olacağı bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatında yüklü ödemeler aldıkça bunları yeni projelerinize finans kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Sağlık durumkunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Sizi daha sosyal ve girişimci kılan gelişmeler içindesiniz. Dostlarınızı bir araya getirmek adına çaba göstermek bunlardan bir tanesi olabilir. Gruplar içinde kendinizi ortaya koymalı ancak fikirleriniz konusunda baskıcı olmaktan kaçınmalısınız. Yeni önerileri yapıcı karşılamanız yararınıza. Zira başkalarına faydalı olunacak çalışmalardan olumlu sonuçlar beklemektesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
İsteklerinize ulaşmak için büyük bir gayret içerisinde olacağınız bir gündesiniz. İkili ilişkilerde başarılısınız. İnsanlar üzerinde güçlü bir etki bırakacaksınız. Ağır sakin görünüşünüz ve durumu açıklarken takındığınız tavır siz farkında olmasanız da size iyi bir puan kazandırmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Maddi konularda başarılı olabilecğeiniz bir gündesiniz ve çeşitli yatırım kararları alabilirsiniz. Harcamalarınızı dengelemeyi başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve enerjinizi kullanmak arzusundasınız. İlgilendiğiniz bir işi bugün bitirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed