Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Bugün özel ilişkilerinizde durumu hep alttan alan taraf olmak ve ilişki bozulmasın diye elinizden gelen her türlü gayreti göstermek sizi bunaltabilir ve içsel anlamda kendinizi suçlayabilirsiniz. Gerçekten yaptığınız şeyin hatalı olduğunu düşünüyorsanız bir an önce bu durumdan vazgeçmelisiniz. Çünkü bir müddet sonra zaten ipler kendiliğinden kopacaktır. İlişkilerde kendiniz olmaya devam edin. Başkasının görmek istediği şekle bürünmeyin. Bırakın sizi siz olduğunuz için sevsinler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Geçmiş hatalarınızla yüzleşmeniz biraz problem getirse de bunun yararını göreceksiniz. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Kimi sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Bu belirleme doğal olarak sorumlu olduğunuz bazı konularda, bu sorumluluğu yerine getirmediğiniz gibi izlenimler bırakabiliyor. Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi kararlarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Uzun zamandır aşk sıkıntılarıyla baş etmeye çalışıyordunuz. Bugün sizler için mutlu bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Her şeyin en iyisine sahip olma tutkunuz size ekonomik anlamda pahalı bedeller ödetebilir. Katılacağınız bir davette uzun zaman önce küllenmiş bir aşk yeniden alevlenebilir. Aşk hayatınız renklenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
İş hayatına ve parasal konulara daha fazla önem vermelisiniz. Birikimlerinizi akılcı biçimde değerlendirmek ve yeni kaynaklar elde etmek için kişisel çabalarınız önem kazanıyor. Çalışma kapasitenizi ve yeteneklerinizi kullanarak çözümler bulmanız gerekecek. Bütçenizi sağlam kılmak ve tutumlu davranmak önceliğiniz olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Nisan 2018)
İş yerinizde çok huzursuzsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz ücret artışı hala gerçekleşmedi. Sırf bu yüzden kendinizi işinize vermiyorsunuz. Bugün iş arkadaşlarınızla önümüzdeki günler için bir eğlence planı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Partnerinize son günlerde yaşattığınız duygusal yalnızlığı belli bir mantık çerçevesinde açıklamaya çalışmanız, bu ilişkide size de ikna edici gelmiyor. İlişkinizle ilgili derin yanılgılar içinde görünüyorsunuz. İş hayatında uzun zamandan beri yerine oturtmaya çalıştığınız dengeler yerinden kıpırdayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Nisan 2018)
İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var. Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Duygusal reaksiyonlarınızı törpülemeniz gerekebilir. Evle ilgili konular dikkat uyandırırken, işe odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed