Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Durumun gereklerine göre bazı konularda daha sakin hareket etmenizi gerektirebilecek bir gündesiniz. Ortamı doğru okumalısınız. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Hassas bir gününüzdesiniz. Bu yüzden de gereksiz alınganlıklar yaşayabilirsiniz. Sizin başkalarını düşündüğünüz kadar, sizi düşünmediklerini sanıyorsunuz. Oysa yaşamınızın bütün alanlarında doyumlu ilişkiler yaşıyor, yeterince seviliyor ve beğeniliyorsunuz. Siz daha açık bir insan olduğunuz için duygularınızı daha rahat gösteriyorsunuz. Herkesten aynı şeyi beklemeniz doğru değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Neşeli ve konuşkansınız son günlerde. Hatta bazı insanlar sizin geveze olduğunuzu bile düşünebilir. Siz neşenizi bozmayın ve hayatın tadını çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Kararlarınızı uygulayacak ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Sahip olduğunuz her şeyin kıymetini bilecek, bu nedenle takdir edileceksiniz. Aşk hayatınıza çeki düzen vermenizin artık zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Evde artan sorumluluklara yöneliyorsunuz. Aile içi karmaşalar ve sorumluluklar sizi kısıtlamamalı. İş hayatında başladığınız konuları gözden geçirmeli, kazançlarınıza odaklanmalısınız. Yakınlara yapılacak ziyaretler, konuşmalar öne çıkabilir. Yerleşimle ilgili değişikliklerin organize edilmesi adına daha planlı ve kararlı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2020)
İş ortamınızda beklemediğiniz bazı değişikliklerin olabileceği yada sizi rahatsız edecek konuların gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert edebilirsiniz. Enerjiksiniz ancak enerjinizi olumsuz olarak kullanabilir ve gereksiz konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bir konuda ihtiyatsız davranacaksınız. Kendinizi yeniliklere kapatmamaya çalışmalısınız. Çevrenize karşı gergin tepkiler verebileceğinizde çeşitli tartışmalar olabilir. İşinizle ilgili konularda yeni kararlar almamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Bugün kendiniz ve ya eviniz için harcamalarda bulunmanız olasıdır. Alış veriş arzusu hissedeceksiniz. Harcamalarda aşırıya kaçarak huzursuzluk duymanız olasıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Enerjiyle dopdolusunuz ama enerjinizi kullanmanızda bir problem olabilir. Siz özel yaşamınızda kullanmak istiyorsunuz, oysa işte enerjinize ihtiyaç var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed