Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Eğitim hayatınız ve seyahatleriniz bugün gündeminizde önemli yer teşkil edebilir. Kardeşler ve yakın çevre konularıyla ilgili sürpriz kararlar verebilir, bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilir bu noktada hiç beklenmedik deneyimler yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem, herkesle aranıza bir miktar mesafe koymanız, bir gün her ilişkinin bitebileceği konusunda kendinizi kötü durumlara da alıştırmanız olacaktır. Böylelikle yanınızda olup olmayanları daha iyi ayırabilir gerçek dostluğa kucak açabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Yaşantınızda aktif olmak ve göz önünde bulunmak isteyebileceğiniz bir gün. Sezgilerinzin yüksek oluşu, başarıya nerede ulaşabileceğinizi görmenize yardımcı olabilir. Yabancı ortamlarla iletişiminizin yoğun olabileceği bugün, sürpriz ziyaretlere açıksınız. Sağlığınızla ilgili bir takım sorunları halletmek için harekete geçebileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
AŞK: Sizin sakin duruşunuz,partnerinizin coşkusu ile değişikbir kontrast yaratıyor. İşin özü,siz tam anlamı ile uyumlu çiftsayılıyorsunuz. Eksik olanyönlerinizi birliktekapatıyorsunuz.İŞ: Beklemek size göre bir şey değil. Oldukçasabırsız bir gün geçireceksiniz. Alacaklarınızıuzun zamandır alamamanız sebebiyle öfkelisiniz.SAĞLIK: Çok fazla internette geziyorsunuz vegözleriniz kızarıyor. Yorgun bir yüz ifadeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Partnerinizle aranızdaki sorunların bir çoğunun dert edilmeyecek şeyler olduğunu biliyorsunuz. Yine de bazı şeyleri oluruna bırakmanız problemlerin artmasına neden oluyor. İşyerinde yaşadığınız gerilimi üzerinizden atmalısınız. Bunu çözemezseniz özel hayatınızda huzuru bulamazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
İş hayatında süren değişikliklere uyum göstermelisiniz. Özellikle güveninizi sarsan son gelişmelerle kendinize yeni hedefler koymaktasınız. İşe ait sorumluluklar, ağırlaşan şartlar egonuzu bir kenara itmeniz gereğine işaret ediyor. Yine bu günlerde yurt dışı bağlantılı konular yenilik içermekte. Planlarınıza destek olacak etkiler altındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Alçak gönüllülüğünüzü bir yerlerde sınırlamanız yararlı olacak. Çalışma yaşamınızda gerçekleşen istikrarda büyük pay sahibisiniz. Bunun size sık, sık hatırlatılması düşündüğünüz kadar gereksiz olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Sevgilinize mesafeli davranmanız aranızın açılmasına neden olabilir. Öncelikle iyi iletişim kurmaya çalışın. İş yerinde projelerinizi geliştirmek için elinize fırsat geçebilir. Önünüze konan programları kabul ederseniz gerçekten çok farklı fırsatlarla karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Tahsilat problemleriniz var. Bu, sürekli plan değişikliği yapmanıza neden olabiliyor. Gereksiz harcamalarınız olmamasına karşılık, ayın son günleri biraz sıkışıklıklar yaşayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Aldırmaz görünüşünüz, bazı söylentilerin ilgilenenlerini her gün çoğaltıyor.Kendinizle alakalı nahoş duyumların üstüne gitmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed