Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Gerek aile ve gerekse sosyal ilişkileriniz açısıdan olumlu bir gün geçirmeniz mümkün olabilecektir. Konuşma yeteneğinizin artışıyla istediğiniz kimseleri rahatlıkla etkileyebileceksiniz. Siz bir kadınsanız, sosyal ilişkileriniz sırasında tanışacağınız bir erkekle hoş bir macera başlatabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz beklenmedik düzensizliklere açıktır. Siz bir erkekseniz, çevreniz tarafından bencilliğiniz yüzünden eleştiri alabilirsiniz. Duygusal ilişkiler ve kıskançlıklar gibi konulardan uzaklaşıp, hayatın bazı gerçekleri ile ilgilenmelisiniz. Zamanınızı boşa harcama meylindesniz ve genel bir memnuniyetsizliğiniz olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Dün geceyi iyi dinlenerek geçirdiğiniz için bugüne hızlı başladınız. Son zamanlarda oldukça enerjiksiniz. Bunun farkında olan arkadaşlarınız bu halinizi bir tek nedene bağlıyorlar. Aldığınız bir malla ilgili başınız dertte. Ciddi mücadele etmeniz gerekecek. Akşam davet edileceğiniz bir akşam yemeğinde, sizin de içinde olmanız gereken bir yolculuk tartışılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Bugünlerde sizler için en etken durum ailevi nedenleriniz. Ama sizler onlarasert davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Yeni projenizi hayata geçirmek için maddi destek verecek ortaklar bulmalısınız. Eşinize güzel süprizler yapmak için para gücünüzün biraz üstüne çıkmalısınız. Sevdiğiniz kişinin ailesiyle aranızı düzeltin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Size pek çok konuda deneyim ve tecrübe katan ilişkiler sürüyor. Bu alanda öğrendiklerinizi aynı zamanda iş hayatında kullanabileceğiniz fırsatlar olarak görebilirsiniz. Zira gün ortasından sonra uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler öne çıkıyor. Mesleki alanda gösterdiğiniz çabaların sonuçları sizi mutu edecektir. Ancak ortaya çıkan yeni sorumluluklar önem taşımalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Eylül 2018)
İş yaşantınızda şanssız bir gündesiniz. Bugün bazı iş görüşmelerinden üzgün ayrılabilir, katılacağınız toplantılardan beklediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Bugün iş ile ilgili konular genel olarak size rahatsızlık verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Bugün ya da yarın, şehir dışındaki bir arkadaşının para gereksinimine destek olmanız gerekebilir. Çalışma şartlarınız oldukça yıpratıcı. Bu da, paranızın değerini bilmenizi sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Bugün yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Sizi bu ihtiyacınızı anlamayan bazı yakınlarınıza sert davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed