Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Kontrolünüzün dışında gelişen olaylar bazı konularda format değişikliği yapılmasını gerektirebilir. Özel yaşamınızda ya da iş hayatınızda dikkatli hareket etmeniz gereken günler. Hiç ummadığınız kişiler sizi engellemeye ya da yolunuza çıkmaya çalışabilir. Karşı karşıya olduğunuz durumları sakin, kontrollü ve zarif şekilde ele almanız gerekiyor. Pozitif olmanın faydasını görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Bugün enerjinizi çok yoğun olacak. Gün boyunca zamanınızı eğlenceye ve hoşlandığınız aktivitelere ayıracaksınız. Bu arada yapmanız gereken bazı işleri bilerek ihmal edeceksiniz. Aile yaşantınızda bazı sorunlar çıkmak üzere. Son günlerde ihmal ettiğiniz aile büyüklerinizi ziyaret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Enerjinizi sinirsel yönde harcıyorsunuz. Bu kadar asabiyet sağlığınızı tehdit etmeye başlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Sabah kendinizi güne hazır hissetmekte zorlanabilirsiniz. Sizi dürten ve “haydi artık kendine gel” diyen kişilere kızmayın. Kulak verirseniz günü istediğiniz gibi yaşama şansınız olacak. Aksi takdirde kontrol edemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Para ve finans konularında ani gelişmeler olabilir. İç sesinize daha fazla kulak vermeli ve pratik davranmalısınız. Ortaklar veya ortak para hesapları konularında duygusal davranma eğilimindesiniz. Duygusal değerlendirmeler sizi kararsızlığa yöneltebilir. Bu yüzden akılcı ve soğukkanlı olmaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Size duyulan sevgiyle birlikte, çalışma temponuzla saygı da fazlasıyla hak ediyorsunuz. Fedakarca çalışmalarınızın karşılığını bulabilmeniz için, bazı kapıları tıklatmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Sonsuz güven duyguları içinde sürdürülen ilişkinin aşk olamayacağı şeklindeki düşüncelere itibarınız yok. Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz, karşılıklı deneyimlerin sonucu. Mesleki sorunları büyüterek kendinizi yoruyorsunuz. Halbuki son derece aranılan bir kimliğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Ne yapsanız da son dönem beliniz doğrulmadı. Bunun en büyük nedeni gereksiz yerlere harcanmış olan paralar. Bu durum çoğu kez kontrolünüz dışında gelişmiş. Kemerleri biraz sıkmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Maddi destek vermekten kaçındığınız kişinin, istismarcı biri olduğu konusunda herkes görüş birliği içinde görünüyor. Vicdanınıza boşuna yükleniyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed