Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Yersiz üzüntülere çok açıksınız bu günlerde. Daha geniş olmalısınız. Sizi üzmeyi düşünen biri yok. Farkında olunmadan yapılan kırıcılıklara çok takılıyorsunuz. Atmaya cesaret edemeyip devamlı ertelediğiniz bir adımı atma şansınızı yakında kaybedeceksiniz. Sorunlarınızı fazlaca açıp paylaştığınız bir arkadaşınız, sizin sorunlarınızı azaltabilecek birisi değil. Yeni bir sırdaş aramanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Dostlarınıza verdiğiniz önemi partnerinize de verirseniz kendisini yalnız hissetmeyecektir. Ona ilginiz azalırsa sizden kısa sürede sıkılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Eşinizin iyimser tavırlarına karşı tez aramaktansa siz de pozitifi olmaya çalışabilirsiniz. Maddi kaygılarınız sizi hatalı adımlar atmaya yönlendirebilir. Dolunay fırsatlar çıkarabilir karşınıza. Düşünmeden asla karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Gün içinde mücadele vermeniz gereken konular olabilir. Özellikle işinizle ilgili konularda kararlı olmanız gerekiyor. Çalışkanlık kadar iyi ilişkiler kurmakta size fayda sağlayabilir. Hedeflerinize ulaşmak için yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Neyse ki akşam saatlerinde daha ümitli ve hareketlisiniz. Arkadaşlıklar, sohbetler ve gelecek yönünde planlar için uygun saatler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş bağlantılarınızdan bu günlerde çok sevineceğiniz haberler alabilirsinizGeçmiş yanılgılar, yeni girişimlerin yön göstericisi olabilmeli. Bu bakış, geçmiş olumsuzlukları bugünün avantajına dönüştürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Yaşadığınız ilişkinin karşılıklı bir rekabet savaşı haline dönüştüğünü göreceksiniz. Dengenizdeki ölçüsüzlüğü gidermeye çalışın. Olayların çözümünde içinizdeki gölgelerle karşılaşacaksınız. Mesleki faaliyetlerde sizi yeni tedbirlere zorlayacak bir rekabet söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Paranızı dengeli harcamasını biliyorsunuz. Ayrıca yakın bir zamanda size bir yerden para ulaşacak. Böylece yaşadığınız maddi sıkıntıyı üzerinizden atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bir konuda yine müdahaleciliğiniz ön planda. İki arkadaşınızın özel ilişkilerine çok karışıyorsunuz. Bu şekilde bu ilişkiye bir katkınız olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed