Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2021)
Parasal konular ön planda! Değişiklik ihtiyacınız artıyor. Ancak, belli görev ve sorumluluklarınızı tam olarak yerine getirmeden ya da tamamlamadan yeni bir maceraya atılmanız sıkıntı yaratabilir. Ev veya aileyle ilgili bir durum diğerlerinin halletmesi üzere geride bırakılmamalı.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2021)
Bugün kendinizi zinde hissedeceğiniz, hareketli bir gün olacak. Gün içerisinde arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilir, sosyal faaliyetlere yönelebilirsiniz. Eski dostlarınızı görmek isteyebilir hatta bazı eski dostlarınız ile görüşme fırsatı bulabilirsiniz. Onlarla geçmiş günler hakkında konuşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2021)
ÇÖZÜMLER için uygun bir gündesiniz. Risk alırken iyi düşünmelisiniz. Yeni ortamlara girebilirsiniz. Duygularınızı kontrol ederken hata yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2021)
Elinizdeki parayı işe yatırmak konusunda kararsızlık çekiyor ama buna zorlanıyor olabilirsiniz. Bir yatırım olmasa bile, iş hayatınızda ve evinizde yapılacak bir takım harcamalar uzun vadede size katkı sağlayabilir. Yani kayıp sayılmaz. Bu işi cebinizdekiyle halletmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2021)
Birtakım karşıtlıkların ardından sular duruluyor. En azından ikili ilişkilerde sizi sıkıştıran koşulları zorlamaktan uzaklaşıyorsunuz. Gün ortasından sonra sizi duygusal ilişkilerde akışa iten, kabullenme getiren yakın bağlar söz konusu. Bir yandan da eldeki maddi kaynakların ne kadar önemli olduğunu sorguluyorsunuz. Olası gelişmelere temkinli yaklaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2021)
İş yaşamınızda güne gergin bir başlangıç yapacaksınız ve devam ettirdiğiniz bazı işlerinizi tamamlamak için yoğun bir şekilde enerji harcamanız gerekebilir. İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha kararlı bir şekilde çalışacaksınız ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Yeni bazı girişimlerde bulunabilir ve planlarınızı kafanızda netleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2021)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2021)
Daha kendinden emin yaşamak istiyorsunuz. Destek anlamında güven duyduğunuz insanların sayısı oldukça sınırlı. İmkanlarınızı zorlama konusunda, sizde dinamo etkisi yapan koşullarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2021)
Çevrenizdeki insanlara fazla güvenmemelisiniz çünkü yakın bir arkadaşınız size karşı bir tuzak kurma düşüncesinde. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed