Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Geçmişten beri süregelen kronik sağlık sorunlarınız yeniden nüksedebilir. Strese bağlı gelişen bu tarz konularda daha dikkatli olmalısınız. Bugün çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda yersiz endişeler ve kısır döngülere girmemeye dikkat edin. Zira ruhsal anlamda böyle davranmak sizi yoruyor ve motivasyonunuzu düşürüyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
İkizler burcu insanı genellikle pratik zeka sahibidir. Yaratıcılığınız tepe noktasına vuruyor. Sanatla ilgilenen İkizler burcu bazı aktivitelere katılmayı planlıyor. Aynı anda birçok şeyle ilgilenmeniz sizi başarısızlığa sürükleyebilir. Hayatınızda doyumsuzluk hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İsteklerinizi önem sırasına göre gerçekleştirmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Olaylardan çok çabuk kırılabiliyorsunuz. Sorunlar sizi yorsa da belli etmeden güçlü davranabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Bilgi arzusu bu dönemlerde o denli yoğunlaştı ki, gözünüz etrafınızda gelişmekte olan hadiselere karşı adeta kör olmuş durumda. Duygularınıza karşılık verecek insanı bulmuş değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Bugün başka gündemler yaratacak, kendinize değişik aktiviteler bulacaksınız. Arkadaşlarla bir araya geleceğiniz organizasyonlar yanında, sosyal açıdan canlandırıcı şartların getireceği keyiflere yönelebilirsiniz. Geleceğe dönük planlarınızı yeniden gözden geçirmek, evde alınan sorumlulukların üstesinden gelmek için sabırlı olmak gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
İş konusundaki başarılarınız devam ederken, parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Ayrıca ortaklık konularına da gereken önemi göstermelisiniz. Amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olmak isteyebileceğiniz bir gün. İşbirliği ve ortaklıklar sizin için kârlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Elde avuçta bir şeyler olmalıydı diye hayıflanıyorsunuz. Ama sizin durumunuzda biliyorsunuz ki kolay değil bu. Geçen ay elinize geldiği gibi giden toplu parayı da kenara koyma durumunuz yoktu. Hafta sonunu evde geçirmek zorunda kaldınız. Bekleyin o şans kuşu başınıza konacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Güne bu kadar bitkin başlamanız yalnızca yorgunluktan olmayabilir. Uzaması halinde bir uzmana görünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed