Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Çevrenize karşı yapmış olduğunuz fedakârlıklardan karşılığını bekleyeceğiniz bir gün olabilir. Yakın çevrenizden özellikle finansal anlamda bazı beklentiler içinde olabilirsiniz. Duygusal dünyanızda eksik kalan duygular, sizi oldukça yoran bir ruh haline büründürebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Bugün kendinizi duygusal anlamda yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Bu yorgunluk fiziksel olarak kendini gösterebilir. Genel olarak dinlenmeye ve kendinize zaman ayırmaya ihtiyaç duyacaksınız. Bugün öğleden sonra alacağınız bir davete zorla katılabilir orada sıkıntılı zamanlar geçirebilirsiniz. Ailenizden bazı kimselerden akşam saatlerinde haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Olaylardan çok çabuk kırılabiliyorsunuz. Sorunlar sizi yorsa da belli etmeden güçlü davranabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Mesleki anlamda ne istediğinizi ve ne yapacağınızı bilecek durumdasınız. İhtiyacınız olan tutkuyu ve isteği duymanızı sağlayacak olaylar yaşanabilir. Ailevi sorumluluklarınız bunları gerçekleştirmeni-ze engel olacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Keyfinizi yerine getirecek pek çok konu ile ilgilisiniz. Yakın çevre ve kardeşlerle olan ilişkiler son derece uyumlu ilerleyecek. İletişim konularında daha akıcı şartlar yarın öne çıkacaktır. Bugün karamsar düşüncelerden uzaklaşmalı, yeni şeyler öğrenmeye açık olmalısınız. Kısa yolculukların getireceği sorumluluklar ya da anlaşmalarda bazı engeller yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ocak 2018)
El üstünde tutulmanıza karşın, sürekli doyumsuzluk içindesiniz. Sınır tanımayan bir hayal gücünüz var. Bu özelliğiniz yazık ki, iş hayatınızda size artı puanlar yazdırmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Gerçekleşmesini istediğiniz hayalleriniz için biraz daha paraya ihtiyacınız var. Hayallerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugünlerde hepsinin birden gerçekleşmesi mümkün gibi gözükmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ocak 2018)
Eğer süregelen sağlık probleminiz varsa bu konuda önlem almalı ve kendinize zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed