Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Bir süreden beri kafanızda oluşturduğunuz bazı ilişkileri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.Aslında iyi bir durum olsa bile bu aralar atacağınız imzalar ilerde başınıza iş açabilir. Dikkatli olmakta yarar var. Herhangi bir konuda harekete geçmeden önce istediğiniz şeyin ne derece mantıklı olduğunu düşünmelisiniz. Elinizdeki imkanları iyi kullanmaya çalışmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Geçen günlerde yaptığınız bir görüşme bütün hayatınızı etkileyebilir. Şu sıralar yıldınız parlak. Bunu avantajlarını görmelisiniz. İki eski arkadaşınızla biraya gelebilirsiniz. Onların görüşleri sizi yönlendirebilir. Ama siz yüreğinizdeki ateşe uymakta serbestsiniz. Kararlarınızı alırken hislerinize güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Özsaygınızı yitirmiş gibi bir haliniz var. İş yerinizde ortaya çıkan aksilikler sizi de yormuş görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Yeni keşfettiğiniz yönünüz size mesleki avantaj sağlayacaktır. Böylece şimdiye kadar aşamadığınız sorunlarınıza çözüm bulacaksınız. Ailenizle birlikte güzel bir sizi bekliyor. Maddi geliriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Yeni ilgiler ve farklı bakış açıları karşısında kayıtsız kalmayacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz yabancılarla ilgili konular artık sizin lehinize görünüyor. Akademik alanda aradığınız başarı hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. Düşünce ve inanç sisteminizi tamamen değiştirecek kişilerle bir araya gelmeniz söz konusu. Uzaklardan alacağınız çok keyifli haberler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Şubat 2019)
İşbirliği ve ortak çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabilirsiniz. İş ortaklarınızla ilişkilerinizde kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz görülüyor. Verdiğiniz güvenin karşılığını alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Sevdiğinizle ilgili duygularınız harekete geçecek. Güzel fikirleriniz ve iyimser tutumunuzla yaşadığınız hayal kırıklıklarından uzaklaşacaksınız. Kendinizde yapacağınız değişiklik aşk hayatınıza da yansıyacak. İşinizle ilgili alacağınız bazı gizli bilgiler, gelecekle ilgili hayallerinizi gerçeğe doğru birkaç adım daha yaklaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Sürekli bir yerlerden para beklemek sizi strese sokuyor. Alacaklarınızı istemede daha ısrarlı davranmalısınız. İş çevrenizde iyi niyetinizi kötüye kullanan kimseler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Önceden kendinizi kurmadan, önyargısız gideceğiniz görüşme umduğunuzdan çok daha iyi geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed