Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Yeni ilgi alanları edinerek veya yeni aktivitelerde bulunarak hayatınızı renklendirebilirsiniz. Yaşadığınız yerde, iş hayatınızda değişiklikler veya tatil planları gündemde olabilir. Seçimlerinizi istediğiniz gibi değerlendirmekten çekinmeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabahın erken saatlerinde ve öğle sonrası süreçte stresli durumlar veya ilişkiler gündemde olabilir bazılarımız için. Kontrollü olmaya dikkat edelim. Beklenmedik değişiklikler söz konusu olabilir. İlişkilerimizde ve iş birliklerimizde anlayışlı olmaya ve tartışmalı ortamlardan uzak durmaya gayret gösterelim. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Bugün her konuda pozitif olabilir ve ikili ilişkilerinizden aldığınız olumlu destekle güne devam edebilirsiniz. Bugün rutin işlerinizde becerikli olabilir fakat beklenmedik koşullarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızı çalışarak zorlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Bugün duygusal ilişkilerinizdeki paylaşımcı yönünüz ön planda olacaktır. Aileniz ile duygusal paylaşımlarınızın arttığı görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
İş hayatınızdaki sorunlar gün geçtikçe artıyor. Azminizi kaybetmeniz rakiplerinizin işine geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Yeni para kaynakları için fırsat çıkabilir karşınıza. Her ne kadar temkini elden bırakmayayım deseniz de bazen yeni bir kaynak için eski kaynağın tamamen kurumasına izin vermek gerekebilir. Riski minimuma indirip alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Şartlar rahat olmasa da yapacak çok işiniz var. Bazı bitişler ve başlangıçlar yaşadığınız bu dönem geçmişin etkisinden uzaklaşarak yol alabilirsiniz. Kendiniz için yeni bir plan yapmak, eldeki işleri tamamlamak için uygun şartlar var. Başkalarını içine alan yardım çalışmaları da sizi oyalayabilir. Aşırı ısrar ve kontrol edici yanlarınızı dizginlemeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Eskiden tanıdığınız kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sevdiğinizle ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Hayatınızda biri yoksa sürpriz ilişkiler sizi heyecanlandırabilir, macera yaşmak isteyebilirsiniz. Yolunda gitmeyen işlerinizle ilgili biraz endişeli ve karamsar duygular içine girmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
İşbirliği ve ortaklıklarınız konusunda olumlu tutumlar içinde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Eşiniz ve ortağınızla birbirinize yakın olabilirama alınganlık yüzünden anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. Girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed