Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Hayatınızı değiştirmek zorunda olduğunuz bir fikir dönüşüm kararı aldırabilir. Kariyerinizi değiştirecek yeni yönelimler oluşabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Daha önceden gidip unutamadığınız bir yere yeniden gitmeyi düşünüyorsunuz. Bu hafta sonu bunun için uygun görünüyor. Bazı düşüncelere modası geçmiş deyip değer vermiyorsunuz. Aslında farkında olmadan çoğu zaman bu düşüncelerle yaşıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili endişeleriniz yine yersiz çıkacak, bir oh çekeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Kendinizi kolayca ifade edecek, çevrenizdekilere istediğiniz zaman ne kadar hırslı ve kararlı olabileceğinizi göstereceksiniz. Tüm inatçılığınızı sergileyerek, sizinle aynı görüşü paylaşmalarını sağlayacaksınız. Böylece onların hayranlığını kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Maddi ve manevi kayıpların had safhada olma riskiyle karşılaşabilirsiniz. Yatırımlardaki dengesiz ve değişken tutumunuz kayıplarınızın artmasına sebep oluyor. Sevdiğinizin sorunlarıyla ilgilenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Ay burcunuzda sizi pek çok konuda dikkat çekici şartlara sürüklüyor. Kendinize güveninizin arttığı bu günlerde çok şey başaracaksınız. Bir dönemin kapanması ile ortaya çıkan koşullar size yeni sorumluluklar yükleyebilir. Ancak bir yandan da önemli başlangıçlar içine gireceksiniz. Hayatın keyifli yanları ve aşk ilişkileri açısından iyimser bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Önünüzdeki engelleri tek, tek yok ediyorsunuz. Şansınız açık, ama bundan da önemlisi çok emek harcıyorsunuz. Emeğinizin karşılığını gecikmeli olarak almanız, sizi bugünlerde bazı girişimlere yöneltebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Partneriniz sizden güven istiyor. İlişkinizin tehlike altında olmadığını kanıtlamalısınız. Ona bu güveni verebilmeniz, beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İşlerinizi tamamlamakta, sonuca ulaştırmakta gecikmeler olabilir. Bu nedenle sabırlı davranmalı, disiplin göstermekte devam etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Harcamalarınızda bir artış görülmesine rağmen bu harcamaları dikkatli yapıyorsunuz ve maddi sıkıntıya düşmenizi engelliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Çok rahat sayılmazsınız ve üstlerinizle çatışma olasılığı yüksek. Her şeyi duymamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed