Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugün gelecekteki yeriniz ile ilgili daha farklı şeyler planlamak isteyebilir ve kendinizi başka yollarda yürürken görmek isteyebilirsiniz. Düşündüğünüz bu konuda tasarladığınız her ne varsa bunu şu an için kendinize saklamalı ve düşüncelerinizi bu noktada kimseye açmamalısınız. Aksi takdirde bir de rekabet ve kıskançlık durumları ile baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Geleceğiniz sadece sizi ilgilendirir ancak başkalarından yardım alma konusunda destek alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2018)
Yakında neşeli ortamlarda mutlu saatler geçirebilirsiniz. Şu günlerde duygusallık ve sağduyuyu bir arada dengelemeniz gerekecek. Gerçekçi dostların öğütlerine açık olmalısınız. Önümüzdeki günlerde yoğun duygusallıklar içinde, yaşamsal önem taşıyan tercihlere zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Yeniliğe yönelik seçimlerde hayal kırıklığı yaşama olasılığınız oldukça fazla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugün karşınızdaki insanlarla tartışmaktan uzak durmalısınız. Son günlerde iş ve aşk stresinden oldukça bunalmış gibisiniz. Bir an önce doğru adımlar atarsanız toparlanmanıza yardımcı olacaktır. İçinizden geldiği gibi davranmak kötü sonuçlara neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Yaptığınız yatırımlardan sonra doğal olarak ortaya çıkan borçlarınızı bitireceğiniz günlerdesiniz. Kısa vadeli kâr yerine ileriye dönük düşünmeniz olumlu sonuçlar verecektir. Aşkta hareketlilik yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Yeniliklere açık yanlarınız size yeni heyecanlar getirmekte. Daha fazla iletişim ve değişik kişilerle görüş alışverişi içine girebilirsiniz. Olaylara esnek bakmanız size çok şey kazandırabilir. Yurt dışı işlerin, yeni temasların gündeme geleceği bu dönem geliştirici imkanlar bulacaksınız. Ortaklıklar ve yakın arkadaşlıklar size hevesli ve yenileyici şartlar sunmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2018)
İş arkadaşlarınız, gizlemeye çalıştığınız özverilerinizin farkında. Bu yüzden el üstünde tutuluyorsunuz. Belli, belirsiz diye itibar etmediğiniz bağlantıların özellikle biri, kaçan bir fırsat gibi görülüyor. Şansınızı kaybetmiş değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2018)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve üzerinde fazla düşünmeden çeşitli harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişiyi ilgilendiren konularda masraflarınız olabilir. Yatırımlarınızda risklere girmeye eğilimli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2018)
İleriyi göremediğinizi düşünüyorsunuz. Bu bulunduğunuz yerle ilgili olabilir. Daha iyi görebileceğiniz koşulları sağlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed