Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Üzerinize aldığınız sorumlulukların fazlalığı bugün itibariyle sizi çok fazla olabilir. Bu noktada yıprandığınızı hissedebilirsiniz. Ancak bugün alacağınız orijinal bir kararla bunları bir dengeleme yoluna gidecek ve herkesin sorumlulukları üstlenmesi konusunda üzerine düşen görevi yapmasını isteyeceksiniz. Özel ilişkilerde ise ego savaşlarına dikkat.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özgün görüşleriniz, kazanç kadar kayıp da getirebilir. Bu, ortaya koyacağınız tavra bağlı olacak. Akraba, komşuluk türü ilişkilerde korumaya çalıştığınız dengeler var. Bu konularda karşılaşacağınız duygusal koşullanmışlıkların sizi etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Dalgınlığınız gözlerden kaçmayacak derecede. Bu durumun işinize yansıması iyi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Sosyal ilişkiler açısından şanslı ve bereketli bir gündesiniz. Arkadaşlarla bir araya gelip sohbet etmek, karşılıklı fayda sağlayan gruplarla ortak bir işe girişmek için uygun. Tadınızı kaçıracak bir diyalog yaşanmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Hayata bakışınızı etkileyen yeni konular öne çıkıyor. Artık kendinize daha büyük hedefler koyacaksınız. Yeni kişiler ve yolculuklar açısından harekete geçirici şartlar bulacak, yeni haberlerle gündeminizi değiştireceksiniz. Son dönemde hayatınıza giren yeniliklerden, farklı öğretilerden yararlanmalısınız. Ortak çalışmalarda yeni projelerin içinde yeriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
İyi bağlantılarınız var. Çünkü onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz. Ama bu arada birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için fazla zorluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız. Kendinize yönelik harcamalarınız şu günlerde biraz aşırı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Kıskançlıktan kaynaklanan bir hakarete mazur kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızı iyi seçmeli ve onlarla ilişkinizde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed