Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Bazı konularda yardım almaktan çekiniyor olmanız sizin başkaları tarafından yanlış anlaşılmanıza neden oluyor olabilir. Doğruyu bilseniz dahil başkalarının fikrini almaktan çekinmeyin. Her türlü fikre açık olun. Göreceksiniz o zaman işler bambaşka bir şekilde ilerleyecektir. Bugün yaşayacağınız olaylar gerçek dostunuzu anlama noktasında tespit edici olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz çalışmalar ve hobilerinizle ilgilenmek için uygun bir gün. Sosyal yaşamınızdaki aktivite sizi mutlu edebilir ve kendinize olan güveninizi arttırabilir. Risk almaya hevesli olacağınız bugün, şans oyunlarından zevkalabilirsiniz. Kontrolü kaçırmayacağınıza inansanızda, hırsınızın etkisinde kalmamanız gerekli, unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Aşkta aradığınız huzuru er geç yakalayacaksınız ama ilk önce kendi içinde değişim yapmayı öğrenmelisiniz. Hatalar onu uzaklaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Evinizin enerjisi yüksek olacak bugün. Dı şarıda olmak yerine sakin planları yapıp kendi yaşam alanınızın tadını çıkarmaya gayret edin. Akşam saatlerinde evde ciddi meseleler konuşulması gerekebilir. Eleştiriler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Ortaklarla ilgili konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. Bu ani gelişmeler sizi bazı fedakarlıklarda bulunmaya yönlendirebilir. Karşılaşacağınız sorunları şüphesiz ki çözeceksiniz. Ancak bu zihnen olmasa da duygusal anlamda bir parça yorucu olabilir. İşinize olan duygusal bağlarınız bugün sizi gereksiz evhamlara sokmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ocak 2021)
İş yaşamınızda ilginç fikirler üretebileceğiniz ve bunları bir an önce uygulamaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Zihinsel olarak kendinizi özgür hissedeceksiniz ve kişisel inisiyatifinizi kullanmakta kararlı davranacaksınız. Geleceğe yönelik yeni beklentiler içine girebilirsiniz ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Finansal anlamdaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle maddi konularda alacağınız kararlar uzun vadede sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Bir gurup içindeki ikili ilişkinizde bırakacağınız daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed