Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Bugün gündelik yaşamınızda yakın çevrenizle olan ilişkileriniz evren tarafından sınava tabi tutulacaktır. Zamanı verimli kullanma konusunda onlarla bazı çatışmalar yaşamanız mümkün. Bunun bilincinde olarak hareket ederseniz kazanan taraf siz olursunuz. Özel hayatınızda ise beklentilerinizi biraz daha sınırlı tutmanız sizin daha az hayal kırıklığı yaşamanıza neden olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Yaşama karşı duyduğunuz coşkunun önünü kesen engelleri doğru tespit edemiyorsunuz. Sınırlı imkanlarınızı suçlarken, kimi tercihlerinizdeki handikabı gözden kaçırabiliyorsunuz. Bugünlerde varacağınız bazı sonuçlar, sizi ciddiye alınacak konular sıralamanızda bazı düzeltmelere sevk edecek. Seçicilik konusundaki iddialarınız ve yanılgılarınız aynı boyutlarda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
BENCİL DAVRANIYORSUNUZAŞK: Bugün partnerinizin herkonuda düşüncelerini kesip atargibi tavırlar sergileyerek onunendişe duymasına sebepoluyorsunuz. İlişkinizde kötügiden bazı şeyler sizdenkaynaklanıyor, bunu bilin.İŞ: Aile içinde mali konulardaki sıkıntılarıpaylaşma gibi bir düşünceye girmiyor ve bencildavranıyorsunuz. Onların size uzun sürediryaptığı yardımları göz ardı edemezsiniz.SAĞLIK: Duygu dünyanızda sıkıntılar oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Bugün içinde bulunduğunuzu grubun birlikte hareket etmesiönemli. Sizin tavrınız genelin tavırna ön ayak olacak. Bu konuda pozitif etki yaratacak ve insanları hevese getirecek bazı önemli konuşmalar yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
İş hayatında yapabileceğiniz yeni başlangıçlar öne çıkıyor. Kendinizi ortaya koymak istediğiniz her konu başarıyla sonuçlanacaktır. Görüşlerinizi sağlam biçimde işte uygulayabilir üstlerle ilişkilerde yenilenme yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınızın ön planda olduğu bu dönem ufuklarınızı genişletmek, uzak görüşlü olmak size çok şey katacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
En olmadık durumlarda ağır kanlı olabiliyor, en gereksiz durumlarda da atağa kalkabiliyorsunuz. Değişik tarzınız, başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor. Bugünler içinde sevindirici gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Harcamalarınıza biraz daha dikkat ettiğiniz takdirde gereksiz zihin yorgunluklarından kurtulabileceksiniz. Bu savaşı tek başına verirseniz ruhsal olarakta çok rahatlarsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Önümüzdeki günlerde toplu para yatırmanız gereken bir katılım, çok iyi düşünülmesi gereken bir ortaklık gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed