Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Sorumluluklarınızı tekrar yapılandırmak isteyebilir bununla ilgili yeni planlar yapabilirsiniz. Bugün duyacağınız haberler sizin için önemli olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve ilgilenmediğiniz söyleniyor. Bu konuyla ilgili bir tartışmada kendinizi savunmaya geçip eleştirilere kulak tıkayabilirsiniz. Bu da sizi gerçekten sevenleri üzebilir. Öğleden sonra bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yakınlarınızla ilgili konularda yeterince objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Aile içinde disiplinli ve hoşgörüsüz tavırlarınız onların sizden uzak durmalarına sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Bugün yapacağınız planlarda mutlak size eşlik edecek iş ya da özel hayatınıza ait bir partneriniz olsun. İşbirliğinin inanılmaz fayda sağlayacağı bir gündesiniz. Ağzını açmasa bile yanınızda olması sizi de ifadeci yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Sosyal hayatın getirdiği hareketlilik sürerken, yaratıcı yanlarınızda grup çalışmalarındaki yerinizi korumaktasınız. Daha eğlenceli zamanlar ve değişik ortamlar ise süren gerginlikleri aşmanıza yardımcı olacak. Akşam saatlerinden sonra bir süre kendinize dönük olabilirsiniz. Dinlenmek, geçmişin izlerinden kurtulmak için kendinize şans vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Bu gün köklü değişiklikler yapma kararı alacaksınız. Bu çok da gerekli.Değişecekler sıralamasında ilk sıraya yakışan sizdiniz ama madem ki sonunda silkelendiniz, demek ki bir şeyleri kavradınız. Bu operasyonun size ilerdeki kazançları yaptığınız dokümanlardaki kadar olmayacak. Biraz geç davrandınız çünkü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Olayları çarpıtmakta üstünüze yok. Bu tutumunuzla hem kendinizi hem de sevgilinizi üzmekten başka bir şey yapmıyorsunuz. İşinizde ayrıntılara önem verin. Önemsenmeyen bir ayrıntı, sonucun tam önündeyken aslında sonuçtan ne kadar uzakta olduğunuzu gösterdiğinde geç kalmış oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Maddi konularda oldukça başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Bir maddi kazanç elde edebilirsiniz yada bu konuda girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Yakında alacağınız bir duyum, işinizi ve özel yaşamınızı aynı anda ve aynı boyutta etkileyebilir. Buna hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144561 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed