Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Parasal konular ön planda! Değişiklik ihtiyacınız artıyor. Ancak, belli görev ve sorumluluklarınızı tam olarak yerine getirmeden ya da tamamlamadan yeni bir maceraya atılmanız sıkıntı yaratabilir. Ev veya aileyle ilgili bir durum diğerlerinin halletmesi üzere geride bırakılmamalı.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Yeni ortamlarda çok değişik insanlarla tanışabilirsiniz. Bu yakınlaşmalar, hedeflerinize yönelik adımlarınızı arttırabilir, yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Son zamanlarda özel olarak değerlendirdiğiniz birtakım beklentileriniz tarafından yönlendiriliyorsunuz. Bu, sizi hareketsizleştiriyor, düş kırıklıkları yaşayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Kendinizi kolayca ifade edecek, çevrenizdekilere istediğiniz zaman ne kadar hırslı ve kararlı olabileceğinizi göstereceksiniz. Tüm inatçılığınızı sergileyerek, sizinle aynı görüşü paylaşmalarını sağlayacaksınız. Böylece onların hayranlığını kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Konut değişikliği için uygun bir günde bulunuyorsunuz. İşinizde ağır maddi kayıplar verebilirsiniz. Ancak bunun üstesinden gelebilecek zekaya ve güce sahipsiniz. Aşk rüzgarları sizden ayana esiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Kişisel açıdan son derece güvenli ve hareketlisiniz. Yakınlarla ilişkilerin getirdiği olumlu paylaşımlar önemli görünüyor. Ancak bir yandan da eğitim çalışmalarında bazı eksikler söz konusu. Zamanı iyi değerlendirmek, zihinsel çalışmalara daha çok önem vermek gerekecek. Aileyi içine alan temalar ise sizi huzursuz edebilir. Aşırı inattan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ekim 2019)
İşyerinizde herkesin her şeyini bilen tek kişi sizsiniz. İnsanları dinlemeyi bildiğiniz için size konuşuyorlar. Ağzınızın sıkılığı da cabası. Ama sizin sır verebileceğiniz insan sayısı çok az.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Ortaklaşa çalışmalarınızın kazançları için hesaplamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hisseli kaynaklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Dostlarınız sizi daha sık görmek istiyorlar, size anlatacakları bir dolu şey var. En iyisi dostluklarınız pekiştirerek, gönül işlerinden üstün tutmanız. Geçici heveslerle sağlam ilişkinizi tehlikeye atmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed