Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Hissettiklerinizi doğrudan paylaşmanız çok da mantıklı olmayabilir. Az laf çok iş Sevgili Aslanlar. Aşk hayatında beklenmedik şekilde olumlu enerjiler söz konusu olabilir. Ekip ya da takım aktiviteleri ilişkilerinize olumlu yansıyabilir. Öte yandan spora başlamak için motivasyonunuz yerinde. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Bu sıralar, yakın ilişkilerde keyfinizi arttıracak gelişmeler söz konusu olabilir. Bazılarının kazanacağı yeni boyut sizi hoşnut edecek. Duygusallığınızı dengelemeyi becerebilmelisiniz. Önemi anlaşılmamış bazı ayrıntılar fark edilip, yeni değerlendirmelere gidilebilir. Serinkanlı davranıp gereksiz aceleciliklerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Kartınız şüphe... Çevrenizdeki insanları bugün eleştirmemeniz sizin açınızdan daha iyi olacak çünkü sonunda kırıcı oluyor ve kendiniz de üzülüyorsunuz. Spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Toplantıdan toplantıya koşmanız, zihninizi kurcalayan detaylı çalışmalara zaman ayırmanız gerekebilir bugün. Yeni ay, günlük rutin hayatınızda değişimler yaratmaya, yeni görevler üstlenmeye, çalışma arkadaşlarınızla ilgili bazı değişikliklere sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Maddi manevi paylaşımlar sizi hassas kılabilir. Son dönemde aşırı para çıkışları yaşamanız nedeni ile oldukça açıldınız. Artık daha temkinli olmalı finansal anlaşmalarda haklarınızı korumalısınız. Eş ya da ortağın yaşadığı maddi çözülmeler riskli olabilir. Beklenmedik borç ödemelerinin öne çıkması ile planlarınızda değişiklikler yapmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek zaman, zaman motivasyonunuzu kırsa da, hemen toparlanabiliyorsunuz. İşyerinizdeki yeni düzenleme konusunda ne kadar iyi karar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Kolay harcayan biri olarak betimlenirken, arada bir sergilediğiniz tutumluluk yakın çevrenizi şaşırtıyor. Bugünlerde daha gerçekçi bütçe hesapları içine girmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Ani bir kararla başka bir şehirden bir misafiriniz gelebilir, ona da zaman ayırmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed