Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bugün sosyal yaşamda gördüğünüz olaylar ve işittiğiniz bazı durumlar sizi fazlasıyla rahatsız edecek bir noktaya çıkabilir. Eğer bu konu sizi birinci elden etkiliyorsa mutlaka kendinizi savunmalı ve ılımlı bir şekilde konuya müdahale etmelisiniz. Fakat sizi ilgilendiren bir durum söz konusu değil ise kendinizi bu noktada geri çekmek ve olaya müdahale etmemek daha mantıklıca olacaktır. Bazı konularda öğrenmeniz gereken şeyleri hayatınızda dahil ettiğiniz takdirde aslında daha mutlu olacağınızı göreceksiniz. Mesela ilk olarak kimsenin avukatlığına kalkışmamayı öğrenmeniz iyi olacaktır. Çünkü en çok sıkıntı çektiğiniz konunun bu olduğunu sizler de iyi biliyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2018)
İnsanları kolay ikna edebiliyorsunuz. Bilgilenmek ve sosyal faaliyetler sizin için birer hoşluk. Arkadaş sohbetleri, yakın çevre gezintileri hafta sonunuzu doldurabilir. Küçük ayrıntılarla yaşanan gerginlikler, sizin için pek anlaşılır şeyler değil. Günü tat alma anlamında değerlendirmeniz karşılığında birçok şeyi gözden çıkartmaya hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime hazır hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Evdeki ilişkilerde bazı soğukluklar yaşanabilir bugünlerde. Eğer rutinleşmiş sorumluluklarınızı yeteri kadar ciddiye almamaya başlamışsanız eleştirilerin hedefine oturabilirsiniz. Söylenenleri keyifsiz de olsa dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Ay burcunuzda ve sizi dikkat çekici kılıyor. Kişiliğinizi öne çıkaracağınız konularda başarı sizinle olabilir. Kişisel meselelerinize odaklı olduğunuz bu dönem eğitim çalışmalarınız hız kazanacak. Aynı zamanda ortaklıkların getireceği olanaklar dikkate değer olacak. Bu tempo devam ederken, iş ortamından kaynaklanan sağlık temaları sorun çıkarabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2018)
Büyütülüp sorun haline getirilmiş doğal çelişkileri, fazla tepkimeci ele almanızın bir yararı yok. Dışında kalmanız gereken konular var. Buna zorlandığınız şeklindeki savunmalarınız, sonuçları değiştirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2018)
Dostlarınıza karşı çok cömert davranıyorsunuz. Birlikte olduğunuz çoğu zaman yapılan harcamaların büyük kısmını siz karşılıyorsunuz. Bu konuda biraz daha tutumlu olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2018)
Ay, sizi huzursuz kılıyor ve bu durumunuz evle ilgili konulara hızla yansıyabilir. Sinirlilik, kontrol kaybı ve dikkatsizlikler rahatsız edici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed