Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Ticari, sağlıkla veya özel yaşamınızla ilgili konularda ortaya çıkabilecek haberleri veya bilgilerin doğruluğunu araştırmadan bilemezsiniz. Dolayısıyla, inceleme yapmanızda fayda var. Sevgili dostlar, 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2019)
Bugün güne neşeli başlayacaksınız. İçinizde anlam veremediğiniz bir sevinç olabilir. Bu sevinci gün boyu hissedebilir ve bulunduğunuz her ortamda yansıtabilirsiniz. Öğle saatlerinde sevdiklerinizle zaman geçirebilir onlardan güzel haberler duyabilirsiniz. Halletmeniz gereken bir iş ya da daha önceden planladığınız bir görüşme var. Bu işi ya da görüşmeyi erteleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Bugün sizin için biraz gergin geçecek. Yaptığınız bazı hatalar yüzünden söylenen aile büyükleriniz sizi oldukça üzecek. Biraz daha sakin ve sessiz olmayı denerseniz her şey yoluna girecek. Sadece biraz zamana ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Değişim içinde olduğunuz için bazı olaylara kayıtsız kalabilirsiniz. Kuruntularınız oldukça yüksek. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Kazançlarınız konusunda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Bu durum canınızı sıksa da yakında her şey düzelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Yoğun bir gündeminiz var. Ailevi konular size yeni sorumluluklar getirebilir. Güvenliğinizi ilgilendiren meseleler ise yavaş ilerlemekte. Planlarınızı iyi yapmalı, önceliklerinizi değiştirmekten kaçınmalısınız. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise tutarlı kararlar almanız gerekiyor. İş hayatında destek bulacağınız olanaklar size güven verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2019)
Birtakım ayrıcalıklar, bazı duygusal tepkiler çekmenize yol açabiliyor. İş yaşamınızda, becerileriniz yanında aynı zamanda inançlarınızı da sergileme ayrıcalığınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz. Hemen ikna gücünüzü kullanın. Yapmanız gereken ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2019)
Gecikmiş ödemelerinizle ilgili endişeleriniz, size istenmedik kapıları çaldırabilir. Düşündüğünüz yatırımların riske deyip deymeyeceğini yeniden bir daha düşünmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2019)
Dış görünüş, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görülmemeli. Yapmacık davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed