Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Yaşamınızda bazı konuları ihtiras haline getirip kendinizi sadece bir konuya veya bir kişiye bağlı olarak hapsetmeyin. Yaşamınızda olmazsa olmazlarınız mutlaka olacaktır. Ancak bunları yine de bir denge üzerinde yürütmeyi bilin. Aksi takdirde yaşamınızdaki bazı şeylere çok fazla bağlanmanız sizlere ileride büyük üzüntüler yaşatabilir. Finansal konularda ise bazı kişilerden kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu konuyla ilgili biraz beklemede kalmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Herkesin çekingenlik gösterdiği veya çok rahat davrandığı durumlar olabileceğini kavrayamıyor, boş yere sıkıntı yaşıyorsunuz. Bu yüzden zaman zaman yaşadığınız çekingenlik nedeniyle sizi ulaşılmaz bulanlar var. Bir aile bireyinizle, ailenin öteki bireylerine bir sürpriz hazırlığı içindesiniz. Bu akşam yapmayı kararlaştırdığınız bu sürpriz öğrenilecek, ama size belli etmeyecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
AŞK: Kalbiniz çok açık ve sevgidolu. Sabırsız ve meraklıolduğunuz için çok kolaylıkladost edinebiliyorsunuz.Partneriniz ve sosyal çevrenizdekiherkes hakkında iyi ve güzeldüşünceleriniz var.İŞ: Bugün işinizde arkanızdan iş çeviren biriningözünüzden düşmesi olası görünüyor. Sorunsuzbir gün için sesinizi çok yükseltmeyin.SAĞLIK: Yıldızı Güneş olan sizler her zaman sonderece zinde ve sağlıklısınız. Sizi alt etmek zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
İçeriği sizi tatmin etmeyen bol konuşmanın olduğu bir kalabalık içinde bulunacaksınız. Çevrenizde bir sürü insan olması sizi rahatsız edebilir. Fakat bunların bir kısmı sayesinde yeni bir felsefe geliştirme şansı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde, yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu olabilir. İş ortamınızın şartları, muhtemel kazançları görebilmenize elverişli değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Yaşadığınız aşktan veya aileyle ilgili bir konudan dolayı duygusal anlamda düş kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu durum sizin içinize kapanmanıza neden olacak ve içinizde arkanıza bakmadan her şeyi bırakıp gitme arzusu yükselecek. Önemsemeniz gereken iş görüşmeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Toplu bir parayla alakalı görüşmeler söz konusu. Bu ilişkide belirleyici olma çabalarınız olumlu sonuç verecek. Yatırım konularındaki gözü karalığınızı, şu sıralar dizginlemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Nisan 2018)
Duygu dünyanızda gerilim var. Önümüzdeki günleri çok bedel ödetecek bir heyecanla geçirebilirsiniz, dikkat !
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed