Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Aşk hayatınızda hızlı gelişmeler oluşabilir, hiç beklemediğiniz kişilerden sürpriz teklifler alabilirsiniz. Fakat bazı konularda kafanızda karışıklık oluşabilir, bunun şaka mı gerçek mi olduğu konusunda şüpheye düşebilirsiniz. Bu noktada biraz geri çekilip karşımızdakine zaman tanımak hem sizi hem de karşınızdaki kişiyi rahatlatacak, ilişkinin gidiş yönünü daha doğru anlamanıza yardımcı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Hareketli ve yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bugün bazı özel sorunlarla karşılaşabilir ve sıkıntı hissedebilirsiniz. Kökeni geçmişe uzanan ve bir türlü çözüm bulamadığınız sorunlarınızı aşmak için yakın dostlarınızdan yardım isteyebilir ve onlardan beklediğiniz yardımı göremeyince kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Kartınız Kardeşlik... İnatçı, asık suratlı, hoşgörüsüz bir insanla çok fazla haşır neşir olarak kendinizi negatif yaşam biçiminde bulabilirsiniz. Kardeş gibi gördüğünüz kişiler böyle.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Her zaman sevdiğiniz kişinin sizi aramasını bekliyorsunuz. Bazen de siz arayın. Mesai arkadaşlarınızla inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Her şeyi ben bilirim havasından vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Her alanda kararlılığınızı ortaya koyabiliyorsunuz. Mesleki açıdan iyimser beklentiler içinde olmanız iş hayatına sarıldığınızı gösteriyor. Öğrendiklerinizi topluma sunmak açısından fırsatlarınız olabilir. Ancak fazladan çıkan sorumlulukların üstesinden gelmeniz gerekecek. İlişkilerde yaşadığınız karmaşalar karşısında dik ve güçlü durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Şubat 2018)
İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz. Saygılı, mesafeli ilişkiler dışarda sıcak dostluklara dönüşebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Parasal konularda sizin kontrolünüz dışında bir ferahlama söz konusu. Aslında harcamalarınızı azaltmadınız. Emlak alım satımı ile ilgili işlerinizi bir müddet ertelemeye karar verdiniz. Bu kararda fikirlerine güvendiğiniz büyüklerinizin etkisi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Yorucu, insanı koşuşturan özel uğraşlarınız sabahları yorgun kalkmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed