Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Hayatınızda birçok olumlu değişiklik meydana gelebilir. Beklenmedik şeyler yapmaya eğilimlisiniz. Sağlık açısından güçlü ve sağlam olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu dönemde her tür ilişkiniz başarılıdır. İnsanlarla iş birlikleri ya da ortaklıklar kurabilir, başarılı ekip çalışmaları yapabilirsiniz. İşvereninizle veya resmi dairelerle olan ilişkileriniz iyi yürür. Eğer iş arıyorsanız bu dönemde bulabilirsiniz. Özet olarak, iyi değerlendirmeniz gereken bir gün yaşıyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Bugün olaylara daha esnek bakar ve yeni düşüncelere açıklık gösterirseniz, çok daha kazançlı çıkabilirsiniz. Eğitim, yolculuk ve hareket katan olaylar söz konusu. Olaylara çok daha farklı açılardan bakarak yeni şeyler öğrenebilirsiniz; yabancılar da size yardımcı olabilir. Eğitim ve yolculuk alternatifleri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Kartınız su... Özel yaşantınızda kötüsüreç geçirmiş olabilirsiniz. Temizkalpliliğiniz ve özverili davranışlarınızbazı konuları aklamaya yarayacak.Sabit fikirli olmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Eşinizle ve özel ilişkilerinizde, dostluğu ve heyecanı bir arada yaşayabileceğiniz güzel bir gün. Sohbetlerin ucunu kaçırmadığınız ve amaçsız diyaloglara girmediğiniz sürece iletişim halinde olmak fayda getirecek. Önemli bir konuda desteği mutlaka en yakınlarınızdan isteyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Sosyal hayatın ve arkadaşlıklarla beraberliklerin getirdiği canlılık söz konusu. Sizi mutlu eden paylaşımlarla rahat zamanlar geçireceksiniz. Grup çalışmalarının getirdiği sorumluluklar ise size başkaları adına düşünebilme şansı getirecek. Geleceğe yönelik ümitleriniz üzerinde durmalı ancak, somut planlar üretmeye özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
İş yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve geleceğe yönelik bazı kaygılar duyabilirsiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Genel çevrenizde yada işinizle ilgili konularda sizi rahatsız edici bazı sorunlar olabilir. İşiniz konusunda bir memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği duygularını açıklayabilir. Böylece beraberliğiniz çok daha güçlü ve yoğun olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Sanki sizi engelleyen bir şeyler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Paraya hiç önem vermediğiniz gibi parayı elinizde tutmayı da bilmiyorsunuz. Biraz daha tutumlu davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ağustos 2020)
Dış görünüşü, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görmemelisiniz. Davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed