Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Gönlünüzün zenginliğini görenler, sizden kolay, kolay kopamıyorlar. Bu kazanım, alacağınız kimi kararlarda önünüzü açacak. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanların gerekçelerini de anlamaya çalışmalısınız. Bugünlerde geniş yürekli olmanızda yarar var. Etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna ilgisiz görünmeniz, sizi kazançlı çıkartacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Emir... Bu kart iş yerinizi temsil eder. İşinize bugünlerde son derece hakim olduğunuzu ve söz geçirdiğiniz kişileri yansıtıyor. Bir hayli yükselmeniz gözlenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Hafif bir gerginlik, ne yapacağını tam olarak bilememe, karar vermede, hedef belirlemede zorlanma gibi durumlar söz konusu olabilir bugün. Kim ne derse desin bugün için her şeyi susturup en çok kendi kalbinizin sesini dinleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Oldukça önemli kararlar aldınız. Gelirlerinizi artırma çabanız sizi daha fazla çalışmaya itiyor. İş hayatında yeteneklerinizi verimli kullanabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Bütçenizi denk kılmak adına daha ekonomik davranmak, ödemelerinizi düzenlemek gerekecek. Çalışma ortamında sizin dışınızda ortaya çıkan gelişmelere dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Dediğim dedik davranışların birçok yetkilide görülebildiğini bilmeniz gerekiyor. Sabırlı olabilirseniz, ondan çok şeyler de öğrenebilirsiniz. Akşam saatlerinde sürpriz bir görüşmeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Finansal anlamdaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle maddi konularda alacağınız kararlar uzun vadede sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bir aile ferdinizin tek taraflı fedakarlıklarını doğru gözlemleyerek onu yeniden değerlendireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed