Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bugün hayata karşı geliştirdiğiniz yeni fikirlerinizin ve farklı bakış yollarınızın yaşamınıza dokunuşunu görecek ve bu yeni oluşumun sizlerde uyandırdığı tepkileri daha çok seveceksiniz. Yaşamda yapılan her yeniliğin insanı ister istemez değiştirdiğine şahitlik edebilirsiniz. Aslında sizler de yenilik sever ve ufku geniş insanlarsınız. Fakat bazı noktalarda yine de kendinizi geliştirmeniz ve eski alışkanlıklarınızı terk etmeniz gereklidir. Bekar aslanlar ise uzun süredir yaşadığı kalp ağrılarının yerini şifalandıracak ve gerçekten sevgiyi hak edecek birileriyle tanışabilir ve kendini bu sevginin güvenli kollarına bırakabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2018)
Yaşadığınız yerle ilgili huzursuzluklar ortaya çıkartabilir. Aileniz ve güvenliğiniz gibi konularla ilgili sorumluluklarınız gündeme gelebilir. Çoktandır ihmal ettiğiniz konular gündeme gelerek acil çözümler gerektirebilir. Bugün evinizde çıkabilecek huzursuzluklar yüzünden sıkıntı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde istikrarı koruyabilirseniz rahat edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Yaşam şartlarınızla ilgili değişimler canınızı sıkabilir. Bugün gireceğiniz ortamda farklı kişilik sergileyeceksiniz. Fikirlerinizi düşünmeden ortaya atmak istemenize rağmen engel olmak isteyen kişilerle karşılaşacaksınız. Ama etkilenmeden yolunuza devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Duygusal temalar günün vurgusu. Siz isterseniz, hırs ve öfkenin yerini, daha paylaşımcı ve herkesin mutlu olmasına hizmet edecek tavırlar alabilir. Bugün realist davranmak zor olabilir. Maddiyata dayalı kararlar almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bugün dönüşüm ve finans konularında hareketlilik gözüküyor. Ortaklıklarınızı güçlendireceksiniz. Ancak ortak para durumlarıyla ilgili fedakarlık yapma eğiliminde olabilirsiniz. Maddi konularda kahramanca tutumlarınızdan vazgeçmelisiniz. Biraz uyanık olun. Aile yatırımlarınıza öncelik verebilir, diğer işlerinizi biraz ihmal edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2018)
Hayatınızda genel bir hareketlenme göze çarpıyor. İletişimsel anlamda bağlarınız güçlenirken yeni planlar yapma eğilimindesiniz. Bu gün bu planlarınızı uygulamanız ve istediğiniz değişimleri yapmanız için uygun bir gündesiniz. Ãœzerinde çalıştığınız konuya rahatlıkla konsantre olabiliyorsunuz ve bugün bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bir süreden beri beklediğini haberler gelebilir ve olumlu gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yapacağınız girişimlerin sonuçları verimli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği duygularını açıklayabilir. Böylece beraberliğiniz çok daha güçlü ve yoğun olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Sanki sizi engelleyen bir şeyler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2018)
Geçmişteki bir yatırımınızla ilgili sizi sevindirecek haberler, bu yakınlarda gelebilir. Yakın gelecekte bazı çıkış kapıları görünüyor. Beklemediğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2018)
Size kardeş derecesinde yakın biriyle bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculukta pahalı bir alışveriş görünüyor. Ama sizin konudan vaktinde haberiniz olabilmesi için, bizzat etüt yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde bu yolculuk sizsiz yapılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed