Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Bugün yakın dostlarınızla birlikte olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz mümkündür. İsteklerinizi ifade etmek ve derdinizi dinletebilmek için güzel bir gün. Bazı şeyleri son anda kaçırabilirsinz. Bunda sizin bir suçunuz yok. Dolayısıyla kendinize kızmaktan vaz geçip, başka fırsatlar beklemelisiniz. Şayet siz evli ya da sürekli bir beraberliği olan bir bayan aslansanız, birlikte olduğunuz insanla aranızda bir sürtüşme yaşayabilirsiniz. Eğer, siz erkek bir aslansanız dostlarınıza ya da sosyal aktivitelerine çok fazla vakit ayırmanız nedeniyle evde bazı tatsızlıklar maydana gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2019)
Ay ın etkisi sizi oldukça duyarlı ve girişimci kılıyor. Yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli motivasyona sahipsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle ilgili konular önem kazanabilir. Sözlerinize ve tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün enerjinizi rahatlatıcı çalışmalara yönlendirmek, ailenizle aranızda çıkabilecek tartışmaları engelleyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Kartınız mühür... Bekar olan Aslan'lar evlenmek isteyebilirler ve buna göre hareket edebilirler. Evli olan Aslan'lar ilişkilerini tekrar mutluluk ile gözden geçirecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Lafınızı sözünüzü bilmezseniz haklıyken haksız konuma geleceğ iniz bazı diyalogların ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Arkadan edilen laflar açıkça insanların yüzüne vurulabilir. Bu açıdan skandallara açık durumlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Eldeki birikimleri daha iyi değerlendirme gereği duymalısınız. Zira kişisel açıdan sahip olduklarınızı koruma ihtiyacınız artmakta. Bir yandan da başkaların kaynakları ile ilgili beklentiler küçük tutulmalı. Finansal açıdan ortak yatırım planlarınız bu dönem risk taşıyacaktır. Gözü kapalı hareket etme riskiniz beklemediğiniz zararlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2019)
Bugün birçok kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılaryaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan masrafların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğinialabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2019)
Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz. Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2019)
Bugün davranışlarınızı kontrol etmeyi bilmelisiniz. Bazı kimselerle ağız dalaşına girebilir ve sinirlerinizi yıpratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed