Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2021)
Yazılı olmayan yorumlar yapabilirsiniz, ama bugünlerde, yorum yapmak ve pratiğe dökmek ancak buz ve güneş kadar uyumlu görünüyor. Bazı işleri farklı şekilde halletme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, bunu yapmadan önce yolunda giden şeyleri bozma ihtimalini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Ortam değişikliği veya farklı kişilerle biraraya gelmek sahip olduğunuz şeylerin farkına varmanızı sağlayabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2021)
Çok hareketli, hızlı, temposu yüksek bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde irili ufaklı birçok yeni kararlar alacaksınız. Bu kararların sizin için yaşamsal önemi olanları da olacak. Onlar üzerinde daha çok düşünmelisiniz. Aile içi problemler sizi bugünlerde biraz uğraştırabilir. Yapmayı düşündüğünüz bazı ikili görüşmeleri bu arada yapabilir, bir şeyleri düzeltme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2021)
AŞK: Sezgi gücünüzle karşı cinsiçok iyi tanıyorsunuz. Rahattutumunuz uyumlu birlikteliğeengel olabilir. Onu tanımadankarar vermeniz en büyükhatanız. Önce iyi tanıyın.PARA: İş hayatınızla ilgili kârlıbir güne başlıyorsunuz. Yeni atılımlarınızmoralinizi yerine getirecek. Ancak size karşıfalso yapmaya çalışan birileri de çıkabilir.SAĞLIK: Sağlığınıza dikkat göstermeniz gerekengündesiniz. Soğuk yiyecekler sıhhatinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2021)
Aşk hayatınızla ilgili gelişmelere yeterikadar önem vermiyorsunuz. Evlilikveya ayrılık gibi önemli durumlarlakarşılaşmanız sizi şaşırtmayacak. Mesleğinizdeönünüze çıkan fırsatların değerini bildiğinizive elinizden geleni yapmaya hazır olduğunuzugösterin. Kimseden yardım beklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2021)
Elinizdeki maddi kaynakları dikkatli kullanmanız gereken bir gün. Özellikle yatırım planlarınızda bu dönem karar almamanız lazım. Eve yönelik harcamalar ise kontrollü yapılmalı, Evde güvenliğinizi yeniden sağlamak istediğiniz bu günlerde istediğiniz sonuçları almanız zorlaşıyor. Özel hayatınıza yönelik gelişmelere esnek yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2021)
Çalışmanız beğeniliyor. Yakında sevineceğiniz bir ödülünüz olacak. İş hayatınızdaki bozuk bir ilişkinizin, bazı tartışmaları daha sonraya ertelemeniz halinde nasıl düzelmeye başladığını görüyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2021)
Bazen duyguları, hayatın birçok engellemesine karşın, her şeyin önüne almak gerekebilir. Belki başkaları yüzünden belki de kendi yetersizliklerinizi ve sınırlarınızı kabul etmekte zorlandığınız için, sizi sabırlı olmaya zorlayan mesleki bir sürecin içinde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2021)
Parasal konularda akılcı tutumunuzla epeydir para durumunuzun nabzını aynı seviyede tutabiliyorsunuz. Ama projeleriniz için biraz daha zamana ihtiyaç var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2021)
Bugün ne kadar becerikli ve politik davranırsanız davranın kötü bir olayı önlemeyi başaramayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed