Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Beklentilerinizin şu zamanda gerçekleşecek olması çok yakın gibi gözüküyor. Ancak siz bu noktada artık hayallerinizden vazgeçmiş gibi görünüyorsunuz. Bir zamanlar çok isteyip de hayatınızda gerçekleşmeyen şeyler tekrar kapınızı çalmak üzere. Hayallerinizin gerçek olması mı yoksa siz vazgeçtikten sonra tekrar umutların yeşermesi mi sizi mutlu eder?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Bazı sorunlarla karşılaşacağınız ve bu yüzden çevrenizdeki insanların yardımlarına güvenmeniz gereken bir gündesiniz. Kararlarınızı zamanında vermezseniz çok geç kalmış olacaksınız. Bugün ne kadar politik davranırsanız o kadar kazançlı çıkarsınız. Bugün eski bir dostunuzla görüşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
AŞK: İlk bakışta herkesikendinize hayranbırakıyorsunuz. Güçlübakışlar size çok yakışıyor.Karşı cins size ulaşmak içinharekete geçiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Kendinizi bu kadar ihmal etmeyin. Hayatınızda yeni bir dönüm noktasına gelmek, geride kalan yaşananları silmek istiyorsunuz ama önce sabit fikirlerinizden kurtulmalısınız. Bazı hatalarınızı üstlenmeniz bir gereklilik olarak görünüyor. Gelecek planlarınızda bazı aksamalar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Başkalarının olum ya da olumsuz etkileri söz konusu. Finansal durumunuzu ilgilendiren her konuya dikkatli yaklaşmalısınız. Bazı fedakarlılar, eşin yaratacağı parasal sorunlar sizi zorlayacaktır. Kredi, borç alacak konuları ise ayrı bir problem kaynağı. Artık başkaları ile olan para meselelerine çok daha akılcı yaklaşmanız sizi lehinize.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlatıyor. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Sonsuz güven duyguları içinde sürdürülen ilişkinin aşk olamayacağı şeklindeki düşüncelere itibarınız yok. Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz, karşılıklı deneyimlerin sonucu. Mesleki sorunları büyüterek kendinizi yoruyorsunuz. Halbuki son derece aranılan bir kimliğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Bugün uzun zaman beri beklediğiniz alacağınızı tahsil edebileceksiniz. Maddi açıdan ailenizin büyük yardımına rağmen, zorluk çekiyordunuz. Bu gelen para sizi bir zaman idare edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Etrafınızda olup bitenler sizin için çok önemli ama bunlara önem verdiğinizi göstermediğiniz taktirde kim bilebilir. Daha açık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed