Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Gündelik yaşamınız ve sağlığınızı ilgilendiren konularda ani gelişen olaylar karşısında sorunlarla baş etmeniz gerekebilir. Aksattığınız sorumluluklarınız bu anlamda sizi yeniden sağduyulu olmaya çağıracaktır. Eğitim hayatı devam eden Aslanların da gidişata ekstra önem vermeleri gerekli.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Alınganlığınızı biraz azaltın. Hem iş yaşamınızda hem duygusal yaşamınızda bu hafta yaşadıklarınız alınganlığınızın bir sonucu. <br>Alınganlığınızı biraz azaltın. Hem iş yaşamınızda hem duygusal yaşamınızda bu hafta yaşadıklarınız alınganlığınızın bir sonucu. Ailenize fazlaca düştünüz. İyi bir şey tabii. Ama durup dururken bu düşkünlüğün nedeni ne ? Biraz vicdan gibi mi, ne dersiniz.? Bir doktor işiniz olacak. Sizinle ilgili değil ama yine de çok meraklanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Paraya ihtiyacınız var ama işinizi aksatıyorsunuz. Aile büyüklerinizden beklediğiniz yardım artık kesilecek gibi. Toparlanmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Sevgilinizle ilişkinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Bugün iş yerinde sinirlerinize hakim olun. Kendinizi kontrol altına almaya çalışın. Gereksiz yere arkadaşlarınızın kalbini kırabilirsiniz. Para konusundaki sıkıntılarınızı yakın dostlarınızla paylaşıp onlardan destek almaya çalışmalısınz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Günlük işler, rutinler açısından zorlayıcı bir gün sizi bekliyor. Çok rahat edemeyeceğiniz şartları verimli kullanmalı, detaylara önem vermelisiniz. Disiplinli olmanız gereken yeni konular, organizasyonel işler daha çok vaktinizi alacaktır. Beraber çalıştığınız kişilerin duygusal durumları ise üzerinizde yük olmaya başlıyor. Sağlıkla ilgili konularınızı ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2018)
İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için, her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu günlerde yeni şeyler öğrenmek için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Parasal konularda çok keskin kararlar almanız gerekiyor. Bu yüzden bugün bu konularda bilgili yakınlarınız ile konuşacak, onların değerli fikirlerini alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Eski sevgilinizle karşılaşabilirsiniz. Sizin için en hayırlısı onun söylediklerine kulaklarınızı tıkamak olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed