Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Bugün ilişkinizle ilgili yeni bir adım veya yeni bir karar söz konusu olabilir. Bu tamamen gelecek hayatınıza anlam katacak bir davranışın temeli niteliğinde bir adımdır. Duygularınızı ve davranışlarınızı karşı tarafı baskılamadan yansıtmalı, düşüncenizin olabilirliği konusunda karşılıklı anlayış yoluna giderek kararlarınızı almalısınız. İlişkilerde kıskançlık sorunlarına karşı gereken önlemi almanız, birlikteliğin devamı açısından önem arz etmektedir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Bugün genel olarak huzurlu bir gün geçireceksiniz. Sorunlarınızla ilgili olarak radikal kararlar alabilirsiniz. Yeniliklere fazla açıksınız. Cömert ve akıllısınız. Ama bunlar her zaman başkaları tarafından istismar edilebilir özelliklerdir. Çevre ilişkilerinizi biraz da rasyonel bir temele oturtmalısınız. Maddiyatçılık değil, gerçekçi olmaktır dikkat etmeniz gereken şey.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Aklınızı imajınıza takmış durumdasınız. Sürekli bir alışveriş ve değişim halindesiniz. Bu size iyi gelecek. Keyfinizi kaçırmak isteyenleri dinlemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Her şeyin en iyisine sahip olma tutkunuz size ekonomik anlamda pahalı bedeller ödetebilir. Uzun zaman önce küllenmiş bir aşk yeniden alevlenebilir. Bu sorunu çözmeniz için birçok nedeniniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Dışadönük ve iyimsersiniz. Önemli başlangıçlar yapacağınız eğitsel çalışmalarda yeni konular üzerinden ilerleyebilirsiniz. Aynı zamanda hayatınıza girecek farklı kişilerden çok şey öğreneceksiniz. Size yarar sağlayacak değişik bağlantılar, beklenmedik sürprizler hayatınıza girebilir. Şu dönem hukuki konularda ilerletmekte zorluklar yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizidüşündürecek. İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Eğlenceye ayırdığınız para çevrenizdekilerin gözüne batıyor. Siz bütçenizi kendinize göre iyi bir şekilde planladıktan sonra, başkalarının düşünceleri zaten önem taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2021)
Kendi sorunlarının çözümünde insanların önünü açmalısınız. Bazı yakınlarınızın sorunlarına bütünlemesine eğilmeniz, onların daha çok sorun üretmelerine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed