Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Belli konularda işleri uygulayan taraf olmak, tasarlayan kadar cazip olmayabilir. Dolayısıyla, bazı konularda yenilikler yapmalı ya da sizin için yapabilecek kişiler bulmalısınız. TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: Yapmayı çok istediğimiz bir şeyin ya da şeylerin altyapısının hazır olmadığını fark edebileceğiniz bir gün. Bu durumu görmezden gelerek hareket etmek, kredisi çıkmamasına rağmen uzun zamandır almayı istediğimiz bir evin yüklü miktarda peşinatını ödememiz benzeri anlamsız ve zararı bize dokunabilecek durumlara neden olabilir. Dolayısıyla biraz sabırlı olmak gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Sosyal açıdan güzel ve yaratıcı bir gün. Değişikliklere açık olmanız ve duyarlılığınızı gösterebilmeniz sizi ön plana getiriyor. Keyfinizin yerinde olduğu bir gün olabilir. Bu pazar günü dışa dönük olabilir ve sosyal konularla uğraşma isteği duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Bugünler sizin için hayatın eğlencesini keşfetme imkanı olacak. İşinizi çok fazla önemsemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Aşırı duygusallık yaşayabileceğiniz bir gün. Duyduğunuz bazı sözlerden olumsuz etkilenebilir, agresif tepkiler verebilirsiniz. Mantıklı hareket etmeniz problemlerinizin aşılmasını sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Detayların önem kazandığı işlerde başarılı olabileceğiniz bir gününüzdesiniz. Dikkatiniz artıyor. Kariyeriniz ve işinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalışmalarınızın karşılığını almanız yüksek bir olasılık. Yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Bu gelişmeler işinize olan bağlılığınızı arttıracak. Gelecekle ilgili planlarınızda hoş değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Öteden beri isteyip hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğedönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var. Yakında iş ilişkilerinizde müthiş sevinçler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Para konusunda sizi heyecanlandıran haberler alacak, harekete geçeceksiniz. Bugünün sizin için bir dönüm noktası olduğunu düşünüyorsunuz ama bu proje size yansıtıldığı gibi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Yakın ilişkilerinizden yana dikkatli olmalısınız. Yanlış anlamalar ve gereksiz detaylar kafanızı karıştırabilir. Anlaşma yapıyorsanız iki kez düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144617 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed