Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Bugün sevmediğiniz bir kişiye karşı harekete geçmeniz ve onu son derece zor bir duruma sokmanız mümkündür. Gayretlerinizin bazıları boşa gidebilir ancak bazıları işe yarayarak beklentilerinizi karşılayacaktır. Bugün sizin için yenilenme ve sıkıntılardan kurtulma günü olabilir. Bütün yapmanız gereken kendi insiyatifinizi kullanarak ve kimseden bir yardım beklemeden harekete geçmektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Hafta sonuna sosyal faaliyetlerinizle ilgili bir dolu toplantılar, koşuşturmalar, sığdırdınız. Bu yüzden insanların genellikle dinlenmiş olarak başladığı bir günde ayakta durmakta zorluk çekiyorsunuz. Birkaç gün içinde bir ziyaretçiniz olacak. Bu ziyaretçiyle birlikte tartışmalı bir gurubun içinde olacaksınız. Sağlığınızla ilgili küçük şikayetleriniz var. Haftanın sonuna doğru kendinizi iyi hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Kartınız Delta... Bugünlerde iş stresinden öte dış etkenlerden ve paradan kolayca etkilenebiliyorsunuz. Her şeye rağmen duygusallığınıza kendinizi hapis etmiş gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Aradığınız kriterlerdeki insanın uzun zamandır karşınıza çıkmasını bekliyordunuz. Bugün o şansı bir tesadüfeseri elde edebilirsiniz. Ancak fazla heyecana kapılmanız karşılıklı iletişimi negatif etkileyebilir. Uzaklardan gelecek ilginç bir ziyaretçiniz var. Sevdiğiniz kişiyle sorunlarınızı çözümleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Sizi bağlayan pek çok konu olmasına rağmen hayatınıza dinamik etkiler giriyor. Duygularınızı coşkulu bir şekilde ortaya koyacağınız çalışmalarda yer alabilirsiniz. Medya ile ilgili bağlantılarınıza yönelmek, aradığınız destekleri olumlu yönde kullanmak size heyecan verecek. Kendinizi geliştireceğiniz imkanlarla beraber sosyal olanaklara yakınlaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki çok belirgin fark, bir süre sonra sübjektif koşullanmalara yol açabilir. İşyerinizdeki performansınız bazılarına abartılı geliyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Yaşadığınız ilişkinin karşılıklı bir rekabet savaşı haline dönüştüğünü göreceksiniz. Dengenizdeki ölçüsüzlüğü gidermeye çalışın. Olayların çözümünde içinizdeki gölgelerle karşılaşacaksınız. Mesleki faaliyetlerde sizi yeni tedbirlere zorlayacak bir rekabet söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Maddi konularda günün ilk yarısı oldukça temkinli olmanız rağmen akşam üzeri saatleri hesapta olmayan bazı harcamalar yapabilirsiniz. Özellikle kişisel zeklerinize yönelik masraflarınızda artış olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mayıs 2020)
Tanığı olduğunuz bir gelişme sizi yanlış değerlendirmelere sevk edebiliyor. Daha derinlemesine değerlendirmeniz, bambaşka sonuçlara varmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed