Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2019)
Heyecan verici gelişmeler hayatınıza dahil olabilir, yeni kişilerle tanışabilir, farklı işler yapmak üzere harekete geçmek isteyebilirsiniz. Uzun süredir yaşadığınız ve sıkıcı bulduğunuz rutin hayatınızdan çıkıyor ve kendinize farklı uğraşlar ediniyorsunuz. Gördüğünüz gibi sadece istemeniz yeterli. İnsan güçlü enerjilerle donatılmış üstün bir varlıktır. Bu nedenle bir şeyler yapmak için önce inanmanız yeterlidir. Sonrası zaten kendiliğinden gelecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2019)
Ailenizle ilgili konularda çeşitli sorunlar yaşayacağınız ve dikkatinizi evinize yönlendirmenizin gerekeceği bir gündesiniz. Küçük sorunlar size olduğundan büyük görünebilir. Yaşamınıza ilişkin küçük bazı değişikliklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2019)
Partnerinizle ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Yaptığınız en ufak hatanın bile aklından çıkmadığını unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2019)
Size ümit bağlayanlar her hareketinizi dikkatle izliyor. Ağzınızdan çıkacak en ufak bir sözü dahi uygulamaya geçiriyorlar. Siz de onların huzur ve mutluluğu için elinizden geleni yapmalısınız. Böylece onların hayal kırıklığına uğramasını engellemiş olursunuz. Aşk hayatınız durgun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2019)
Karşıt burcunuzdaki hareketlilik devam ediyor. Bazı gerginlikleri büyütmeden yararınıza gelişecek konulara odaklanmalısınız. Var olan bakış açınızı değiştirmek yolu ile yeni ortaklıklar üzerinde durabilirsiniz. İlişkilerinizde şartları aşırı zorlamak ise sorun yaratacaktır. Yaratıcı alanda ise biraz gayretle istediklerinizi elde etmeniz kolay. Aşk ve eğlenmeye de zaman ayrılmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2019)
İş yaşamınızın sorunlarını dışarıya taşımamaya gayret gösterebilirsiniz. Yakın bir zamanda kısmi rahatlamalar söz konusu. Kısa da olsa birkaç günlük dinlenme, size çok yararlı gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2019)
Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2019)
Kazancınızı biriktirmek gibi bir düşünceden uzaksınız. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2019)
Son günlerdeki bazı gelişmeler sizi uyarmaya çalışıyor. Ciddi ilişkileriniz olmasa bile, yakında dolaylı bir işbirliği içinde olabileceğiniz biri başınızı ağrıtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed