Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Maddi konular ön planda. Bir yandan gelirlerinizi arttırmanın yollarını arıyor veya bu amaçla çok çalışıyor, diğer yandan harcamalarınızı kısıtlamakta zorlanıyor ya da aşırı harcamalar yapıyor olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Genellikle güzel geçirdiğiniz hafta sonu tatillerinin ardından, yaşadığınız hayatı sorguluyorsunuz. Bir sürü şey size sıkıcı, gereksiz, anlamsız geliyor. Hiç uygulayamayacağınız yeni, yeni planlar yapıyorsunuz. Bu ruh durumunuzu paylaşacak insanlarla görüşüp her seferinde birkaç günlük bunalımlara giriyorsunuz. Yakın bir zamanda bu yakınmalarınıza çare olabilecek çok somut bir öneri alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Bazı konularda son derece kesin kararlar verip uygulamak için kendinizi zorluyorsunuz. Hafızanız oldukça güçlü olmasından dolayı size söylenenleri unutma gibi bir şansınız yok. Bunun sıkıntısını aslında siz de yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
İş ve kariyer söz konusu olduğunda beklentiniz olan desteği almakta zorlanabilirsiniz. Ortak çalışmalarda daha fazla üreten ve daha fazla ödün veren taraf olmanız gerekebilir. Gocunmadan iletişiminizi sürdürmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Ortaklıklar ve ikili ilişkiler her açıdan sizi meşgul ediyor. Gün ortasına kadar size kazanç getirecek yeni anlaşmalar hayata geçebilir. Daha sonrasında ortak paralar ve başkalarının kaynakları konusunda sorunlar dikkat çekecek. Birtakım belirsizlikler karşısında temkinli olmalısınız. Özellikle ortağın para durumu sizin kaynaklarınızı zorlayacaktır. Gerçekçi olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Hafta sonlarından daha dinlenmiş olarak çıkmaya çalışmalısınız. Tatilin ardından, iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir. Neyse ki iş arkadaşlarınız bugün sizden fazla bir şey beklemeyecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Sürpriz bir yerden gelecek bir ortaklık önerisiyle ilgileneceksiniz. Bu sizi büyük para hesapları içine sokabilir. Para konularında tam egemenlik istiyorsunuz, bunu dengelemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Çeşitli gerginlikler yaşamaya uygun bir gündesiniz ve çevrenizdeki insanlarla sorunlar yaşayabilirsiniz. Girişimlerinizde sabırsız olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed