Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2019)
Belli bir düzenleme, plan ya da iş birliği hakkında endişelere sahipseniz, düşüncelerinizi konunun muhatabı kişilerle paylaşmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay’ın olumlu açıları, gerçekçi, iletişimi, hareketli aktiviteleri, yapılacak veya tamamlanacak işleri, sosyal etkileşimi ön planda bir günde olduğumuzu gösteriyor. Sorumluluklarımızı ciddiyetle ele almamız gerekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mart 2019)
Artık kokusu çıkmış ilişkiler vardır, bunlardan birinden muzdarip görünüyorsunuz. Tarafların arkadaşlık adına birbirlerinden alıp verebilecekleri hiçbir şey kalmamış. koparmak için fazla beklemenizin bir anlamı yok. Yakınlarda unutamayacağınız bir gezinin içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2019)
AŞK: İradesine hakim kişilersinizama aşk konusunda bir hayliseçici olmanızdan dolayı birtürlü sevdiğiniz kişi ile aranızıdüzeltemiyorsunuz. Bugün çokfazla onunla haşır neşir olarakisteklerde bulunmayın.PARA: Para konusunda aklınıza estiği gibidavranırsanız yarının zor şartlarını hazırlamışolursunuz. Harcamalara dikkat edin.SAĞLIK: Titizlikle sağlığınıza eğilin. Bugün gıdazehirlenmesi veya mide bulantıları görülebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2019)
İlişkiniz zorlu bir dönemden geçiyor.Kendinize zaman ayırmaya çalışın.Eğer partneriniz sizinle bir tartışmayagirerse, sakin fakat kararlı olun. Meslekieğitiminiz için karşınıza iyi bir fırsat çıkabilir.Bugünlerde bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz.Bu konuda eski bir dostunuz yardımcı olacak
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2019)
Ay burcunuzda size güven ve cesaret vermekte. Hayatın pek çok alanında yenilenme arzusu ile hareket edebileceksiniz. Yeni başlangıçlara ilerlediğiniz bu dönem eğitim hayatınız öncelikli görünüyor. Ancak ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında daha dikkatli olmalısınız. Kararlarınızı etkileyecek gelişmeleri daha akılcı bir şekilde değerlendirmeniz gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mart 2019)
Büyütülüp sorun haline getirilmiş doğal çelişkileri, fazla tepkimeci ele almanızın bir yararı yok. Dışında kalmanız gereken konular var. Buna zorlandığınız şeklindeki savunmalarınız, sonuçları değiştirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2019)
Mantığınızdan çok duygularınızla hareket etmeniz özel hayatınızda sorunlar yaratıyor. Çevrenizdeki birtakım söylentilerin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kariyerinizle ilgili çalışmalarınızla olumlu gelişmeler var. Enerjinizi iş yerinde çalışarak kullanmanız sayesinde üstlerinizin takdirini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mart 2019)
Eğlenceye ayırdığınız para çevrenizdekilerin gözüne batıyor. Siz bütçenizi kendinize göre iyi bir şekilde planladıktan sonra, başkalarının düşünceleri zaten önem taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mart 2019)
Bugün sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Eski bir rahatlığınız bugün nüksedebilir ve keyfinizi kaçırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed