Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Bugün bazı zevkli sürprizlere karşı hazırlıklı olun. Gerek iş, gerekse de aşk hayatınızda size mutluluk getirebilecek bazı kararlar alabilirsiniz. Bozuk giden bir aşk olayını sonuçlandırmanız ve bu konuda istediğinizi elde etmeniz de olasıdır. Eşinize ya da sevgilinize yapacağınız küçük sürprizler beraberliğinizdeki tekdüzeliği ortadan kaldırabileceği gibi mutluluğunuzu da güçlendirebilir. Belli bir kazancınız varsa, bunda bazı artışlar yaşamanız ya da ailenize bağlıysanız onlardan maddi destek görmeniz mümkün olabilir. Bu arada harcamalarınızda oluşabilecek artışları da dengelemeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Bugün bazı arayanlarınız olabilir. Onlarla aranızdaki çözümsüzlüğü ileriye ertelediğinizi sanıyor olmanız, size biraz sıkıntı yaşatabilir. Birkaç gününüzü bu çözümsüzlükle uğraşarak geçirecek gibi görünüyorsunuz. Akşam alacağınız bir haber, yakın bir tanıdığınıza bir ziyaret yapmanıza neden olabilir. Bu ziyarette gelecekle ilgili sevindirici fikirler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
DUYGUSAL olarak çelişki içinde olabilirsiniz. Olayları olduğu gibi kabul edeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni bir boyut kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Manevi kayıplarınızın had safhada olma riskiyle karşılaşabilirsiniz. Yatırımlardaki dengesiz ve değişken tutumunuz zararınızı artırıyor. Sevdiğinizin sorunlarını sizinle paylaşmasından şikayetçi olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Bugün daha akıcı kararlar alacak, kardeşlerle ilişkileri daha somut bir şekilde değerlendireceksiniz. Düşüncelerinizi yapılandırmak, zihinsel uğraşlara daha yoğun odaklanmak size yeni bilgiler kazandıracaktır. Eğitim hayatınızla ilgili beklemeler ise sona ermekte. Bu konuda alacağınız kararların sonuçları önünüzdeki dönemde karşınıza çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Haziran 2019)
İş yaşantınızda başarılı, sevilen birisiniz. Yakında sizi sevindirecek bir gelişme olabilir. Yüklendiğiniz önemli sorumluluklarınız var. Söz ve karar yetkinizi sorumluluklarınızla denk düşürmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bugün maddi konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sizi oldukça huzursuz edecek harcamalarda bulunabileceğiniz söylenebilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Sinirleriniz çok çabuk geriliyor. Bugün bir yakınınızı istemeden kırabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144583 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed